Żurawie samojezdne do 500 ton Warszawa

Firma „Dźwigi i Podnośniki” oddział Warszawa, oferująca usługi dźwigowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w swojej ofercie posiada najlepsze żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne, a także zaawansowane technologicznie dźwigi samojezdne i dźwigi samochodowe. Nasza oferta obejmuje żurawie kołowe do ciężkich zadań dźwigowych o udźwigu 500ton.

Zapewniamy, że nasze urządzenia podnośnikowe i dźwigowe poddawane są regularnym przeglądom technicznym, dzięki czemu mamy pewność, że nasze dźwigi teleskopowe i żurawie zapewnią bezpieczny i sprawny przebieg prac dźwigowych. Żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów zamawiających usługi dźwigowe w naszej firmie.

Wynajem dźwigów w Warszawie

Nasze dźwigi i żurawie samochodowe dostępne są w usłudze wynajmu dźwigów wraz z profesjonalnym wsparciem operatorów dźwigów z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi konsultanci pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia i zlecą realizację prac fachowcowi, który na temat dźwigów wie wszystko i będzie mógł Państwu zapewnić sprawny przebieg prac i pełne zadowolenie zarówno z pracy żurawia, jak i operatora. Wynajem dźwigów oferujemy w cenach konkurencyjnych, z których z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Oferowane dźwigi mogą realizować prace przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – szeroka flota maszyn pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zlecenia. Pracujemy głównie na terenie Warszawy, ale chętnie przyjmujemy również zlecenia na wynajem dźwigów w okolicznych miejscowościach, a w przypadku dużych zleceń nawet na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na wielopoziomową współpracę z klientem indywidualnym czy firmami.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Warszawie zapraszamy do kontaktu.