+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki – jesteśmy gotowi do pomocy!

Wybór maszyny budowlanej nie zawsze jest prosty, zwłaszcza dla osób, które z branżą budowlaną mają niewiele wspólnego. Przecież do firm, takich jak Dźwigi i Podnośniki, zgłaszają się nie tylko branżowi klienci, ale również osoby indywidualne, które potrzebują jednorazowo pomocy podnośnika koszowego, ładowarki teleskopowej czy dźwigu. Osoby, które nie wiedzą jaki rodzaj maszyny będzie potrzebny do zrealizowania prac, często mają obawy czy poradzą sobie z zamówieniem realizacji usługi, a tak naprawdę nie ma się czego bać!

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc specjalistów, którzy nie tylko zadbają o wzorowy przebieg prac w miejscu realizowanej usługi, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania. Już przy pierwszym kontakcie z naszą firmą klient może liczyć na specjalistyczną poradę i wszelką pomoc w wyborze maszyny czy maszyn, które wykonają usługi dźwigowe czy usługi podnośnikowe. Przedstawiciele handlowi i dyspozytorzy naszej firmy to osoby doskonale przygotowane do współpracy z klientem, który potrzebuje objaśnienia na czym polegają różnice pomiędzy poszczególnymi modelami maszyn budowlanych i którą z nich warto wykorzystać wynajmując maszynę wraz z obsługą operatora. Tu nie ma głupich pytań – można zapytać o wszystko i prosić o objaśnienie terminów, sposobu pracy, przewidywanego przebiegu działań czy powodów doboru danego dźwigu, żurawia czy podnośnika do danej sytuacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i analizujemy potrzeby, zadania i możliwości, by wybrać odpowiedni podnośnik, dźwig, żuraw wieżowy czy ładowarkę teleskopową. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem, gotowi do pomocy i w pełni przygotowani do realizacji zadań, które pozornie mogą się wydawać niemożliwe lub bardzo trudne do wykonania. Ciągle podnosimy poziom naszych usług, by odpowiadać na oczekiwania klientów i móc zapewniać profesjonalną współpracę w przyjemnej atmosferze.

Jeśli poszukują Państwo fachowców, którzy pomogą przy wynajmie dźwigów i podnośników, mini żurawi, ładowarek teleskopowych czy żurawi wieżowych – zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań. Odpowiemy, pomożemy, doradzimy, podniesiemy!

 

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top