+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi Podnosimy.pl przy budowie II linii metra w Warszawie

Od kilku tygodni na warszawskiej Woli realizowana jest jedna z najważniejszych inwestycji budowlanych ostatnich lat. Rozbudowa nowej II linii metra wymaga współpracy wielu fachowców z branży, w tym również firm, które oferują nowoczesne i precyzyjne dźwigi i urządzenia podnośnikowe. Nasza firma wykonywała usługi dźwigowe przy budowie pierwszego, istniejącego już odcinka nowej linii, dlatego z dużą przyjemnością podjęliśmy się realizacji wynajmu dźwigu i usług przy kolejnym etapie prac.

Przez najbliższe 2 lata ruch drogowy w obrębie Woli będzie utrudniony, ponieważ wiele odcinków ulic zostało zamkniętych do ruchu. Mowa chociażby o ulicy Górczewskiej. Wielu mieszkańców nie jest z tego faktu zadowolonych, ale stare porzekadło mówi, że przez pewien czas musi być gorzej, aby później mogło być znacznie lepiej.

Aktualnie przy pracach budowlanych usługi dźwigowe realizują trzy nasze maszyny. Za przenoszenie i podnoszenie dużych ciężarów i elementów konstrukcyjnych odpowiadają dźwigi klasy 45 ton, 50 ton i 60 ton, które obsługiwane są przez naszych wykwalifikowanych operatorów. Pracy przy inwestycji mamy co nie miara. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z pracy przy realizacji pierwszego odcinka nowej linii metra możemy przewidywać, że pomoc naszych maszyn oraz pracowników będzie potrzebna jeszcze przez wiele tygodni. Duże inwestycje to duże ciężary do przenoszenia, ogromne elementy konstrukcyjne i wielkogabarytowe materiały budowlane, z którymi poradzą sobie wyłącznie nowoczesne dźwigi o dużej mocy udźwigu.

Pracownicy naszej firmy i nasze rodziny również korzystają z warszawskiego metra, dlatego można śmiało powiedzieć, że podnosimy i dźwigamy także dla siebie. Rozbudowa sieci komunikacyjnej w Warszawie korzystnie wpłynie na przemieszczanie się w obrębie naszego miasta, pozwoli na odkorkowanie ulic i zmniejszenie ilości czasu potrzebnego na dojazdy do pracy czy domu. Dbając o nasze miasto i ceniąc jego rozwój, wynajem dźwigów i żurawi dla budowy II linii metra na Woli realizujemy z jeszcze większym zaangażowaniem i satysfakcją.

Cieszymy się, że możemy przyczynić się do poprawy sieci metra w Warszawie – dla nas, dla naszych klientów, dla mieszkańców i turystów.

Można powiedzieć, że poziom komunikacji miejskiej w stolicy PODNOSIMY na wyższy poziom!

dźwigi w Warszawie

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top