+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Kalkulator – określ jaki dźwig wybrać!

Na naszej stronie internetowej wprowadziliśmy bardzo ciekawe udogodnienie dla naszych klientów – kalkulator udźwigu za pomocą którego można określić orientacyjnie który dźwig będzie odpowiedni do realizacji konkretnego zadania. Najprawdopodobniej jako jedyna firma podnośnikowo-dźwigowa w Polsce umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z takiego kalkulatora usług dźwigowych, by klient mógł samodzielnie dokonać wstępnego wyboru dźwigu do realizacji zlecenia.

Działanie kalkulatora jest proste – należy za pomocą suwaka określić promień pracy dźwigu (od 8 do54 metrów) oraz ciężar, z którym dźwig ma się zmierzyć ( od 1 do 20 ton). Kalkulator wskaże o jakim udźwigu powinien być dźwig, który poradzi sobie ze stawianym przed nim zadaniem.

Oczywiście wskazania kalkulatora mają charakter informacyjny i ostateczny wybór urządzeń takich jak dźwigi samochodowe czy dźwigi samojezdne powinien być dokonany we współpracy z pracownikiem naszej firmy, który pomoże dobrać idealny dźwig do realizacji zlecenia.

Zachęcamy do korzystania z naszego autorskiego kalkulatora, który z pewnością pomoże Państwu wstępnie dokonać wyboru urządzeń dźwigowych z naszej oferty.

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top