+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Podnosimy w Warszawie i okolicach – budowa hali w Nowym Modlinie

Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.pl to firma, która realizuje swoje usługi przede wszystkim na terenie Warszawy, ale nie są nam obce zlecenia wykonywane w okolicznych miejscowościach, a nawet w innych regionach kraju. Zawsze podkreślamy, że jesteśmy otwarci na różne oferty i jesteśmy gotowi na to, by dojechać do miejsca realizacji usługi również poza Warszawę. Chętnie podejmujemy pracę dla klientów m.in. w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie, Nadarzynie, Otwocku, Karczewie czy Modlinie.

Nowy Modlin to miejscowość położona niedaleko Warszawy. Tam również mieliśmy okazję realizować usługi dla naszego klienta. Przy budowie nowoczesnej hali wykorzystano możliwości żurawia samojezdnego klasy 130 ton. Do głównych zadań naszego dźwigu i operatora należało rozładowywanie wielkogabarytowych słupów, z których powstała konstrukcja hali. Udźwig 130 ton pozwolił na to, by bezproblemowo przenosić elementy konstrukcyjne i to z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Nasze dźwigi tej klasy wielokrotnie realizowały tego typu usługi, dlatego zlecenie w Nowym Modlinie było wręcz idealne dla żurawia samochodowego z profesjonalną obsługą operatorską.

Z przyjemnością zrealizujemy podobne zlecenia lub całkowicie inne prace, przy których możemy wykorzystać żurawie samochodowe, mobilne żurawie wieżowe czy podnośniki koszowe. Zapraszamy do współpracy klientów, zleceniodawców i kontrahentów poszukujących podwykonawcy nie tylko w Warszawie, ale również w okolicznych miejscowościach. Przypominamy, że w przypadku dużych zleceń jesteśmy otwarci na współpracę w każdym miejscu w Polsce!

 

żuraw samojezdny

Podnosimy w Warszawie i okolicach – budowa hali w Nowym Modlinie
5 (100%) 4 votes

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top