+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Prace żurawiem klasy 200 ton przy dawnym Domu Handlowym Sezam

Dom Handlowy Sezam działał przy skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej w latach 1969-2014. Rozbiórki budynku dokonano w 2015 roku, a na miejscu powstał nowoczesny biurowiec – Nowy Sezam. Nowoczesność wypiera historię, centrum Warszawy robi się coraz bardziej przeszklone, modernistyczne, na miarę biznesowych części europejskich stolic. Sentyment jednak zostaje i w pamięci wielu Warszawiaków pozostanie dawny Dom Handlowy Sezam.

Niedawno mieliśmy okazję realizować zlecenie tuż przy wspomnianym biurowcu. Jak wiadomo, przy budynku nie ma zbyt wiele miejsca, by rozstawić duże maszyny budowlane, stąd konieczność połączenia siły klasycznego żurawia samojezdnego z możliwościami samochodu HDS.

Zadaniem dla naszego operatora było podanie elementów wentylacji na dach budynku. Do realizacji wykorzystaliśmy niezbędny w tym wypadku dodatkowy wysięgnik kratowy. Jego montaż odbył się przy pomocy naszego auta z HDS, co spowodowane było brakiem wystarczającej ilości miejsca, by móc rozłożyć go bezpośrednio z żurawia. Łączna długość wysięgnika to aż 77 metrów!

Żuraw TEREX-DEMAG AC-200, z profesjonalną obsługą operatora, zrealizował usługi dźwigowe sprawnie i bezproblemowo. Zastosowane rozwiązanie sprawdziło się doskonale, pozwoliło na bezpieczne przeniesienie elementów wentylacji i wykonanie zadania na wysokim poziomie. Satysfakcja klienta i wykonawcy – gwarantowana!

Usługi wymagające połączenia sił dwóch czy większej liczby maszyn wymagają precyzji i doskonałej znajomości urządzeń, ich możliwości, zastosowań i sposobu ich wykorzystania we współpracy z innym urządzeniem. Nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

Zapraszamy do korzystania z naszych samochodów wyposażonych w hydrauliczny dźwig samochodowy i z nowoczesnych żurawi samojezdnych o udźwigu do 500 ton. Nasza flota maszyn jest gotowa do realizacji zleceń nie tylko na terenie Warszawy.

Z przyjemnością podejmiemy współpracę w całym województwie mazowieckim, a w przypadku dużych zleceń – również na terenie całego kraju. Pomożemy dobrać odpowiedni dźwig, żuraw czy również podnośniki koszowe, ładowarki teleskopowe i inne maszyny dostępne w naszej szerokiej ofercie. Podnosimy prawie wszystko!

żuraw samojezdny 200 ton

Prace żurawiem klasy 200 ton przy dawnym Domu Handlowym Sezam
5 (100%) 4 votes

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top