+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Spierings AT – 4 z 38-metrowym wysięgnikiem przy pracy na Powiślu

Warszawskie Powiśle od pewnego czasu bardzo mocno się rozwija i oferuje coraz więcej nowoczesnych budynków mieszkalnych. Można powiedzieć, że Powiśle stanowi bardzo atrakcyjną lokalizację dla osób poszukujących idealnego mieszkania, a także dla inwestorów, restauratorów, sklepikarzy, biznesmenów. Nowe budynki wyrastają jak grzyby po deszczu, realizowanych jest coraz więcej inwestycji deweloperskich, bo coraz więcej osób, zwłaszcza młodych małżeństw, chce mieszkać w modnej części stolicy.

Nasza firma już wielokrotnie miała okazję realizować usługi za pomocą dźwigów i podnośników w pobliżu Wisły. Kilka dni temu nasz mobilny żuraw wieżowy Spierings AT-4 z 38-metrowym wysięgnikiem, wyposażony w trawers, realizował swoje zadania na terenie Elektrociepłowni Powiśle, która przeżywa swoją drugą młodość i staje się kolejnym modnym i atrakcyjnym miejscem dla osób szukających atrakcyjnego apartamentu, nowoczesnego biura czy miejsca, gdzie można smacznie zjeść odwiedzając klimatyczną restaurację. Ta nowa inwestycja rozrasta się w bardzo szybkim tempie, dlatego z przyjemnością podjęliśmy współpracę.

Zadaniem dla naszego żurawia i operatora był transport ciężkich big bagów na dach budynku. Duża zwrotność, możliwość ustawiania ramienia żurawia pod różnym kątem, otoczenie budynku i ilość miejsca nie pozostawiały nam wątpliwości – najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będą mobilne żurawie wieżowe, a konkretnie wspomniany Spierings AT-4 z 38-metrowym wysięgnikiem. Za pomocą zastosowanego trawersu przenoszone na dużą wysokość big bagi zachowywały stabilność i były bezpiecznie podawane na dach budynku.

Mobilny żuraw wieżowy Spierings to bardzo dobry wybór, po który sięga coraz więcej klientów naszej firmy. Gotowość do pracy w ciągu 20 minut, możliwość przemieszczania się, duży udźwig, możliwość ustawiania ramienia dźwigu pod różnym kątem to tylko niektóre z mocnych stron tego typu maszyn. Odkąd wprowadziliśmy do naszej oferty żurawie wieżowe samochodowe – stały się one bardzo solidnym punktem w naszej ofercie.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z mobilnego żurawia wieżowego, który znakomicie spisuje się wszędzie tam, gdzie nie można zastosować tradycyjnego żurawia wieżowego – zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy najlepsze urządzenia i najlepszych operatorów dźwigów i żurawi, którzy poradzą sobie z każdym zleceniem!

mobilny żuraw wieżowy

Spierings AT – 4 z 38-metrowym wysięgnikiem przy pracy na Powiślu
5 (100%) 4 votes

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top