wynajem@podnosimy.pl

Podnosimy.pl - mapa

Prowadzisz projekt budowlany? Zgłoś się do nas po dźwig czy żurawia!

Warszawa, Łódź, Radom, Lublin, Płock, Włocławek

Podnosimy dla firm w całej Polsce!DLACZEGO MY?


Dźwigi samojezdne – Warszawa, Radom, Płock, Włocławek, Łódź, Lublin – cała Polska!

W naszej ofercie znajdą Państwo dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe o udźwigu do 350 ton. Stawiamy na najlepsze marki, jak Liebherr czy Terex-Demag. Każdy z naszych dźwigów obsługiwany jest przez doświadczonego operatora.

Dzięki pomocy naszych dyspozytorów można dobrać najbardziej odpowiedni dźwig do danego zlecenia. Dzięki temu prace przebiegają sprawnie i bezpiecznie. Każde kolejne zlecenie to dla nas okazja, by poszerzać doświadczenie. Chętnie realizujemy prace nietypowe i nie boimy się nawet najtrudniejszych zadań.

Zapraszamy firmy i realizatorów projektów budowlanych do korzystania z naszych dźwigów samojezdnych – podnosimy w całej Polsce!

Dźwigi klasy City – wynajem w całej Polsce

Nowoczesne i w wielu miejscach niezastąpione dźwigi samojezdne klasy City to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie masa i wymiary pojazdu mają znaczenie. Dźwigi miejskie są mniejsze i lżejsze, niż tradycyjne żurawie samochodowe. Mogą więc wykonywać prace na mostach czy wewnątrz hali. Nasze żurawie City mogą być wyposażone w dodatkowy bocian “RUNNER”, który zwiększa wysokość podnoszenia w halach.

Dźwigi klasy City wynajmujemy w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Płocku, Włocławku i Radomiu, a w przypadku dużych zleceń – na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy firmy i realizatorów dużych projektów. Jesteśmy otwarci na nowe, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia!

Warszawa, Łódź, Płock, Lublin, Włocławek, Radom – cała Polska!

Nasza historia rozpoczęła się w Warszawie i to w stolicy zdobywaliśmy swoje cenne doświadczenie. Jednym z najważniejszych celów naszej firmy jest podnoszenie poziomu usług dźwigowych w Polsce. Właśnie dlatego uruchomiliśmy nowe oddziały w Łodzi, Płocku i Lublinie, a w przyszłości planujemy otworzenie kolejnych filii naszej firmy.

Warszawa, Radom, Płock, Włocławek, Łódź, Lublin to tylko niektóre z lokalizacji, w których realizujemy nasze usługi dźwigowe i wynajem dźwigów. Jesteśmy gotowi do pracy w całej Polsce i przy najtrudniejszych, nietypowych zleceniach.

Prowadzą Państwo projekt budowlany? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością nawiążemy współpracę z firmami przy realizacji różnych projektów i inwestycji.

Mobilne żurawie wieżowe – wynajem dla projektów budowlanych

Teren na jakim prowadzimy wynajem podnośników koszowych i usługi dźwigowe to przede wszystkim Warszawa i woj. mazowieckie. Cieszymy się zaufaniem klientów i poważaniem wśród konkurencyjnych firm. Wynajem dźwigów w naszej firmie to gwarancja udanej współpracy i sprawnego przebiegu usługi czy montażu. Na hasło dźwigi Warszawa nasi klienci mogą liczyć na rabat przy zamawianiu dźwigu. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z naszych usług dźwigowych zadzwoń do nas dzisiaj! Gwarantujemy wysoką jakoś, rozsądne ceny i największy wybór maszyn dźwignicowych w Warszawie!

Wszystkie dźwigi i podnośniki koszowe posiadają ważne ubezpieczenie OC, aktualny przegląd i dozór techniczny.

Wynajem dźwigów dla firm i projektów budowlanych

Oferujemy wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską do wszelkich prac dźwigowych, m.in. załadunek i rozładunek towarów, kontenerów, montaż i demontaż hal, konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych, ustawianie maszyn i innych prac. Jesteśmy otwarci na prace nietypowe i duże wyzwania.

Zatrudniamy najlepszych operatorów dźwigów, mobilnych żurawi wieżowych i dźwigów klasy City. To gwarancja sprawnego przebiegu prac i solidnego wykonania.

Nasze dźwigi i żurawie wynajmujemy długo i krótkoterminowo dla firm i projektów budowlanych. Zapraszamy do współpracy na terenie całej Polski.

Usługi dźwigowe dla firm i dużych projektów

Od ponad 30 lat realizujemy usługi dźwigowe i wszelkie prace dźwigiem w Warszawie. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów uruchomiliśmy oddziały w Łodzi, Płocku i Lublinie. Od 2021 roku profesjonalne usługi dźwigami realizujemy na terenie całej Polski. Jako lider w branży usług dźwigowych zapewniamy fachowy wynajem dźwigów do 350 ton dla firm i dużych projektów budowlanych. Zapewniamy najlepsze dźwigi, które sprostają najwyższym wymaganiom i poradzą sobie z najpoważniejszymi wyzwaniami.

Powierzając nam swoje prace dźwigowe mogą Państwo spać spokojnie, ponieważ każda usługa dźwigowa jest ubezpieczona, a firma Dźwigi i Podnośniki posiada polisę OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze usługi dźwigowe są bezpieczne, a nasi klienci polecają nas w całej Polsce!

Aktualności


Różnorodne, czasem nietypowe, zastosowania dźwigów samojezdnych

opublikowano: 2023-12-10 09:08:31

Dźwigi samojezdne są nieodłącznym elementem krajobrazu budowniczego i przemysłowego, ale ich rola może sięgać znacznie dalej niż tradycyjne zastosowania...

czytaj więcej

Nowy podnośnik koszowy klasy 53 metry w naszej ofercie!

opublikowano: 2023-11-17 12:58:40

W dynamicznym świecie, gdzie tempo prac i wymagania rosną, elastyczność i efektywność stają się kluczowymi elementami każdego przedsiębiorstwa. Inwestowanie...

czytaj więcej

Najczęściej występujące usterki w dźwigach samochodowych

opublikowano: 2023-11-10 18:28:13

Dźwigi samochodowe odgrywają kluczową rolę w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, przemysł, a nawet ratownictwo. Jednak podobnie jak każda...

czytaj więcej

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top