+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 350 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 350 ton marki TEREX model AC-350 Parametry dźwigu Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 200 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 200 ton na wynajem Parametry dźwigu Żuraw samojezdny 200 ton...

Żuraw samojezdny 160 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 160 ton na wynajem Parametry dźwigu Dźwig samojezdny 160 ton...

Dźwig teleskopowy 110 ton

Parametry dźwigu teleskopowego 110 ton Dźwig teleskopowy 110 ton marka TEREX DEMAG AC100/5 długość...

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 100 ton na wynajem Parametry dźwigu 100 ton Żuraw samojezdny...

Dźwig teleskopowy 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig teleskopowy 50 ton marka Terex Demag model AC 50-1...

Żuraw samojezdny 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig samojezdny 50 ton marka Grove model GMK 3050 długość...

Dźwig kołowy 45 ton

Parametry dźwigu klasy 45 ton typ Liebherr LTM 1045/1 podstawowy teleskop hydrauliczny – 34m...

Dźwigi samojezdne – usługi dźwigowe w Warszawie

Dźwigi i żurawie samojezdne do 500 ton – Warszawa, Radom, Pruszków, Piaseczno

Firma „Dźwigi i Podnośniki” oddział Warszawa, oferująca usługi dźwigowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w swojej ofercie posiada najlepsze żurawie budowlane,  żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne, a także zaawansowane technologicznie żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe. Nasza oferta obejmuje żurawie kołowe do ciężkich zadań dźwigowych o udźwigu 500 ton. Stawiamy na dźwigi takich marek jak Terex Demag, Liebherr, czy Krupp i Grove.

Nasze dźwigi i żurawie wyposażone są w osprzęt dodatkowy, który dobieramy w zależności od realizowanych prac. Zarówno nasze pojazdy, jak i osprzęt to wysoka jakość, nowoczesność i gwarancja bezpiecznego przebiegu wykonywanych zleceń na usługi dźwigowe w Warszawie, Piasecznie, Radomiu i Pruszkowie.

Zapewniamy, że nasze urządzenia podnośnikowe i dźwigowe poddawane są regularnym przeglądom technicznym, dzięki czemu mamy pewność, że nasze dźwigi teleskopowe i żurawie zapewnią bezpieczny i sprawny przebieg prac dźwigowych. Żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów zamawiających usługi dźwigowe w naszej firmie.

Dźwig i żuraw samochodowy – zastosowanie

Nowoczesny dźwig to maszyna typowo budowlana, która najbardziej rozległe zastosowanie znajduje oczywiście w branży budowlanej. Wszelkie prace polegające na dźwiganiu i podnoszeniu, m.in. materiałów budowlanych czy elementów konstrukcyjnych to zadania, z którymi dźwig poradzi sobie doskonale.

Poza budownictwem, dźwig można spotkać również przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych na wysokości. Mowa tu o zadaniach, w których dźwig będzie potrzebny, by przetransportować np. duży klimatyzator na dach budynku. Często zdarzają się również prace montażowe, w których trzeba np. przenieść ciężki basen nad budynkiem czy nad wysokimi drzewami.

Dźwig można zastosować również przy wielu pracach związanych z przemysłem rozrywkowym. Dźwigi często wykorzystywane są do popularnych skoków na bungee czy można je również zobaczyć podczas przygotowywania koncertów i imprez masowych. Budowa (i późniejsza rozbiórka) sceny, ustawianie koła widokowego czy maszyn w parku rozrywki to zdania, z którymi mamy do czynienia bardzo często.

Z doświadczenia wiemy, że dźwig może się przydać również w takich pracach jak chociażby ustawianie dużych i ciężkich donic z drzewkami i krzewami na nowych osiedlach czy w parkach. Dźwig pomoże również w ustawianiu nowych pomników, w wyciąganiu pojazdów z wody, przy wodowaniu małych statków, barek i jachtów, a także w wielu innych pracach.

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu, Piasecznie

Nasze dźwigi i żurawie samochodowe dostępne są w usłudze wynajmu dźwigów wraz z profesjonalnym wsparciem operatorów dźwigów z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi konsultanci pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia i zlecą realizację prac fachowcowi, który na temat dźwigów wie wszystko i będzie mógł Państwu zapewnić sprawny przebieg prac i pełne zadowolenie zarówno z pracy żurawia, jak i operatora.

Wynajem dźwigów oferujemy głównie firmom i dużym projektom budowlanym

Oferowane dźwigi i żurawie mogą realizować prace przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – szeroka flota maszyn pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zlecenia. Pracujemy głównie na terenie Warszawy, ale chętnie przyjmujemy również zlecenia na wynajem dźwigów w okolicznych miejscowościach (Piaseczno, Radom, Pruszków i okolice), a w przypadku dużych zleceń nawet na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na wielopoziomową współpracę z klientem.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Warszawie zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Warszawa – bogate doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie to setki, a nawet tysiące zrealizowanych zleceń w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu, Piasecznie, przy których wykorzystano dźwigi samojezdne i żurawie teleskopowe. Każda z wykonywanych prac to dla nas kolejna okazja do poszerzania doświadczeń i podejmowania nowych wyzwań. Wielokrotnie realizowaliśmy nietypowe prace z wykorzystaniem dźwigów i żurawi, takie jak np. wodowanie barki czy wynajem dźwigów do pracy na planie filmowym.

Z przyjemnością wykonujemy nietypowe zlecenia i stawiamy czoła zadaniom pozornie niemożliwym do wykonania. Zrealizowane prace to kolejne powody do satysfakcji i zadowolenia, jak również motywacja do ciągłego rozwoju naszej firmy Dźwigi i Podnośniki i jej pracowników.

Nie uznajemy kompromisów! Zawsze stawiamy na najwyższą jakość realizowania usług dźwigowych.

Zachęcamy do współpracy – Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków i okolice

Zachęcamy także do korzystania z wynajmu podnośników koszowych w Warszawie i innych oferowanych lokalizacjach.

usługi dźwigowe

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów Lublin, Płock, Łódź i okolice

Stawiając na ciągły rozwój naszej firmy i chcąc podnosić poziom usług dźwigowych nie tylko w Warszawie, rozszerzyliśmy obszar naszego działania o kolejne miasta i miejscowości. Z naszych dźwigów samochodowych i żurawi samojezdnych można korzystać również w Łodzi, Płocku, Lublinie i okolicach.

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w Łodzi, Płocku, Lublinie i okolicach realizujemy dla firm i dla klientów indywidualnych.

Szczegóły oferty: usługi dźwigowe w Łodzi i usługi dźwigowe w Płocku.

Zapraszamy do współpracy!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top