+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilne żurawie wieżowe – dostępne w całej Polsce

PODNOSIMY BEZ KOMPROMISÓW w WARSZAWIE, ŁODZI, PŁOCKU, LUBLINIE

Żuraw wieżowy na kołach to rozwiązanie łączące najlepsze cechy dwóch znanych urządzeń dźwigowych. Każdy zdaje sobie sprawę, że żuraw wieżowy jest zdecydowanie szybszy od dźwigu teleskopowego. Wiedziała o tym także firma Spierings, która podjęła się trudnego i odważnego zadania umieszczenia żurawia wieżowego na podwoziu kołowym. W końcu praktyczniejszy od zwykłego żurawia budowlanego jest tylko taki żuraw, który jest w stanie samodzielnie się przemieszczać. Zwiększ wydajność pracy! Podnoś z nami bez kompromisów! Podnosimy w Warszawie, Radomiu, Pruszkowie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie, Płocku, Włocławku i okolicach.

Jesteśmy gotowi do realizacji zleceń dla firm i dużych projektów w całej Polsce!

Żuraw mobilny Spierings

DLACZEGO MOBILNY ŻURAW WIEŻOWY?

Żuraw wieżowy jest najbardziej wydajnym urządzeniem dźwignicowym. Dodanie do niego podwozia kołowego przeobraża go w niezwykle wszechstronny dźwig posiadający możliwość poruszania się. Firma Spierings dostarczyła rozwiązanie o ogromnych możliwościach łączące zalety żurawia budowlanego i podwozia mobilnego dźwigu teleskopowego. Żurawie Spierings to nowość na polskim rynku mimo, że rozwiązanie doskonale znane w Holandii, gdzie maszyny określa się synonimem „mobilny żuraw wieżowy”.

Mobilne żurawie wieżowe są najchętniej wybierane przez klientów przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. Dlatego można śmiało powiedzieć, że dźwigi firmy Spierings są naprawdę uniwersalne, bo prace dźwigowe takiego typu stanowią około 80% wszystkich usług dźwigowych.

MOBILNE ŻURAWIE WIEŻOWE - POBIERZ ULOTKĘ

Korzyści

NAJLEPSZY WIDOK
Kabina operatora może być umieszczona w połowie wysokości wieży lub na jej szczycie, co pozwala operatorowi na optymalną widoczność w czasie pracy. Dobry widok to większe bezpieczeństwo pracy!
JEDNO ZADANIE JEDEN CZŁOWIEK

Do ustawienia i operowania żurawiem z powodzeniem wystarcza jedna osoba. Nie jest wymagany dodatkowy balast ani elementy wysięgnika. Do mobilizacji żurawia spierings ZAWSZE wystarcza jeden operator.

GOTOWOŚĆ W 30 MINUT

Całkowite rozłożenie żurawia i przygotowanie do pracy trwa od 20 do 30 minut w zależności od modelu maszyny. Przy ciężkich warunkach na budowie należy doliczyć dodatkowy czas na przygotowanie podłoża pod podpory.

SZYBKIE RUCHY

Mobilny żuraw wieżowy pracuje dużo szybciej niż dźwig z wysięgnikiem teleskopowym. Zmiana wysięgu odbywa się przez poruszanie lekkim, 200 kilogramowym wózkiem a nie podnoszeniem ciężkiego ramienia o masie kilkunastu ton.

ZDALNE STEROWANIE

Żurawiem można operować za pomocą zdalnego sterowanie radiowego zawsze wtedy kiedy jest to wygodniejsze i zwiększa bezpieczeństwo pracy. Sterowanie może być użyte także przy montażu i demontażu dźwigu.

ZASILANIE Z BUDOWY

Niektóre modele żurawi mogą pracować na zasilaniu elektrycznym z budowy. Wymagane jest napięcie trójfazowe 400V. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć koszty wynajmu, zmniejszyć hałas i zadbać o środowisko.

MOBILNY ŻURAW WIEŻOWY KONTRA DŹWIG TELESKOPOWY

mobilny żuraw wieżowy - rysunek

Zastosowanie mobilnych żurawi wieżowych:

 • Betonowanie
 • Konstrukcje stalowe
 • Fundamenty
 • Przemysł
 • Montaż hal
 • Rafinerie
 • Huty
 • Transport stali do wykopu
 • Transport BIG-BAG'ów
 • Prace nocne
 • Prace w centrum miasta
 • Montaż płyty warstwowej
 • Montaż szalunków
 • Montaż klimatyzatorów
 • Ogrody zimowe

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych do 60 metrów w całej Polsce

Żurawie samojezdne wieżowe oferują mobilność żurawia samochodowego połączoną z różnorodnością  zastosowania typową dla żurawia budowlanego - żurawia wieżowego obrotowego. Oferujemy wynajem mobilnego żurawia wieżowego marki Spierings wraz z obsługą operatorską dla każdej gałęzi budownictwa - w szczególności do budownictwa mieszkaniowego oraz prac montażowych na dachach wysokich i długich obiektów.

Seria dźwigów Spierings dostosowana jest do montażu wyłącznie przez jedną osobą poprzez naciśniecie przycisku. Transport żurawia odbywa się z kompletnym wyposażeniem, tj. wieżą, przeciwwagami, kabiną operatorską oraz agregatem prądowym. Mobilny żuraw wieżowy gotowy jest do pracy w niespełna 20 minut, dlatego kilka zastosowań dziennie nie stanowi dla niego żadnego problemu. Operator  może sterować żurawiem z górnej kabiny lub bezprzewodowo drogą radiową za pomocą pilota.

Mobilne żurawie samojezdne wieżowe Spierings cechuje duża mobilność co sprawia, że są to najlepsze dźwigi wieżowe montowane na samochodach. Idealnie sprawdzają w gęsto zabudowanych centrach miast, przy montażu szalunków, montażu klimatyzacji czy w trakcie budowy hali. Na placu budowy mogą pracować jak elektryczny żuraw wieżowy i mogą być zasilane napięciem trójfazowym 400 V. Obniża to koszt wynajmu mobilnego żurawia Spierings i sprawia, że może konkurować z wynajmem klasycznego żurawia wieżowego kotwiczonego na stałe.

Nasze dźwigi Spierings wyposażone mogą być w samopoziomujące widły, kosz do betonu, zawiesia pasowe czy łańcuchowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jeśli chodzi o wynajem mobilnych żurawi wieżowych robimy co w naszej mocy żeby stale powiększać naszą flotę o kolejne maszyny, które służą do innowacyjnych metod podnoszenia ładunków.

Mobilne żurawie wieżowe w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu i Piasecznie

Nasze mobilne dźwigi wieżowe każdego dnia realizują usługi dźwigowe na stołecznych placach budowy, ale nie tylko. Mobilne dźwigi SPIERINGS wynajmujemy również dla klientów z Radomia, Pruszkowa, Piaseczna i okolic. Wielkogabarytowe dźwigi wieżowe znajdują swoje zastosowanie coraz częściej przy różnego rodzaju pracach niezwiązanych z branżą budowlaną. Uniwersalność mobilnego żurawia wieżowego sprawia, że można go zastosować przy wielu zadaniach, z którymi nie poradzi sobie zwykły dźwig samochodowy.

Dzięki realizowaniu usług za pomocą mobilnych żurawi wieżowych, zyskaliśmy wielu nowych, zadowolonych klientów w Warszawie i okolicach (Radom, Pruszków, Piaseczno itp.). Współpracujemy z firmami przy największych projektach budowlanych realizowanych w województwie mazowieckim!

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych Łódź, Płock, Lublin i okolice

Chcąc podnosić poziom usług dźwigowych nie tylko w stolicy i najbliższej okolicy, rozszerzyliśmy obszar naszej działalności o kolejne miasta. Profesjonalny wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Łodzi, Lublinie, Płocku, Włocławku i okolicach realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania i chętnie realizujemy usługi dla nowych klientów.

Mobilne żurawie wieżowe Lublin, Płock i Łódź - nasze pojazdy są gotowe do pracy przy dużych i mniejszych zleceniach. Zachęcamy do współpracy firmy z Łodzi, Płocka, Lublina i okolic. Jesteśmy otwarci na różne zadania, krótko i długoterminowy wynajem naszych mobilnych dźwigów. Oczywiście w nowych lokalizacjach pojazdy oferujemy wraz z profesjonalną obsługą.

Aby wynająć nasze mobilne żurawie wieżowe w Warszawie, Radomiu, Łodzi, Płocku czy Lublinie - zapraszamy do kontaktu!

Wynajem mobilnego żurawia wieżowego dla firm na terenie całej Polski

Pragniemy podnosić poziom usług dźwigowych na terenie całego kraju, dlatego oferowane mobilne żurawie wieżowe są dostępne dla zleceniodawców z każdego miejsca w Polsce. Z wielką przyjemnością nawiążemy współpracę z firmami i dużymi projektami wszędzie tam, gdzie nasze żurawie Spierings mogą przyczynić się do wykonania prac na najwyższym poziomie.

Duże zlecenia, kilkutygodniowe czy kilkumiesięczne kontrakty? Jesteśmy do dyspozycji!

 

Oddział Warszawa | Oddział Łódź  | Oddział Płock | Oddział Lublin

Zapraszamy również do zapoznania się z usługami dźwigowymi i wynajmem dźwigów samochodowych teleskopowych.

Oferowane pojazdy

Mobilny żuraw wieżowy 60 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-1265 AT-6 moment roboczy (nośność) – 132 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 48 metrów

Mobilny żuraw wieżowy 48 metrów na sprzedaż Termin odbioru maszyny – do uzgodnienia Parametry...

Mobilny żuraw wieżowy 40 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-488 AT-4 moment roboczy (nośność) –  103 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 38 metrów

Mobilny żuraw wieżowy Spierings SK-477 AT-4 na sprzedaż – link do oferty Termin odbioru...

Mobilny żuraw wieżowy 30 metrów

Parametry samojezdnego żurawia wieżowego Spierings SK-365 AT-3 moment roboczy (nośność) –  60 tm maksymalny...

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top