+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilne żurawie wieżowe

PODNOSIMY BEZ KOMPROMISÓW w WARSZAWIE, ŁODZI, PŁOCKU, LUBLINIE

Żuraw wieżowy na kołach to rozwiązanie łączące najlepsze cechy dwóch znanych urządzeń dźwigowych. Każdy zdaje sobie sprawę, że żuraw wieżowy jest zdecydowanie szybszy od dźwigu teleskopowego. Wiedziała o tym także firma Spierings, która podjęła się trudnego i odważnego zadania umieszczenia żurawia wieżowego na podwoziu kołowym. W końcu praktyczniejszy od zwykłego żurawia budowlanego jest tylko taki żuraw, który jest w stanie samodzielnie się przemieszczać. Zwiększ wydajność pracy! Podnoś z nami bez kompromisów! Podnosimy w Warszawie, Radomiu, Pruszkowie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie, Płocku, Włocławku i okolicach.

Żuraw mobilny Spierings

DLACZEGO MOBILNY ŻURAW WIEŻOWY?

Żuraw wieżowy jest najbardziej wydajnym urządzeniem dźwignicowym. Dodanie do niego podwozia kołowego przeobraża go w niezwykle wszechstronny dźwig posiadający możliwość poruszania się. Firma Spierings dostarczyła rozwiązanie o ogromnych możliwościach łączące zalety żurawia budowlanego i podwozia mobilnego dźwigu teleskopowego. Żurawie Spierings to nowość na Polskim rynku mimo, że rozwiązanie doskonale znane w Holandii, gdzie maszyny określa się synonimem „mobilny żuraw wieżowy”.

Mobilne żurawie wieżowe są najchętniej wybierane przez klientów przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. Dlatego można śmiało powiedzieć, że dźwigi firmy Spierings są naprawdę uniwersalne, bo prace dźwigowe takiego typu stanowią około 80% wszystkich usług dźwigowych.

MOBILNE ŻURAWIE WIEŻOWE - POBIERZ ULOTKĘ

Korzyści

NAJLEPSZY WIDOK
Kabina operatora może być umieszczona w połowie wysokości wieży lub na jej szczycie, co pozwala operatorowi na optymalną widoczność w czasie pracy. Dobry widok to większe bezpieczeństwo pracy!
JEDNO ZADANIE JEDEN CZŁOWIEK

Do ustawienia i operowania żurawiem z powodzeniem wystarcza jedna osoba. Nie jest wymagany dodatkowy balast ani elementy wysięgnika. Do mobilizacji żurawia spierings ZAWSZE wystarcza jeden operator.

GOTOWOŚĆ W 30 MINUT

Całkowite rozłożenie żurawia i przygotowanie do pracy trwa od 20 do 30 minut w zależności od modelu maszyny. Przy ciężkich warunkach na budowie należy doliczyć dodatkowy czas na przygotowanie podłoża pod podpory.

SZYBKIE RUCHY

Mobilny żuraw wieżowy pracuje dużo szybciej niż dźwig z wysięgnikiem teleskopowym. Zmiana wysięgu odbywa się przez poruszanie lekkim, 200 kilogramowym wózkiem a nie podnoszeniem ciężkiego ramienia o masie kilkunastu ton.

ZDALNE STEROWANIE

Żurawiem można operować za pomocą zdalnego sterowanie radiowego zawsze wtedy kiedy jest to wygodniejsze i zwiększa bezpieczeństwo pracy. Sterowanie może być użyte także przy montażu i demontażu dźwigu.

ZASILANIE Z BUDOWY

Niektóre modele żurawi mogą pracować na zasilaniu elektrycznym z budowy. Wymagane jest napięcie trójfazowe 400V. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć koszty wynajmu, zmniejszyć hałas i zadbać o środowisko.

MOBILNY ŻURAW WIEŻOWY KONTRA DŹWIG TELESKOPOWY

mobilny żuraw wieżowy - rysunek

Zastosowanie mobilnych żurawi wieżowych:

 • Betonowanie
 • Konstrukcje stalowe
 • Fundamenty
 • Przemysł
 • Montaż hal
 • Rafinerie
 • Huty
 • Transport stali do wykopu
 • Transport BIG-BAG'ów
 • Prace nocne
 • Prace w centrum miasta
 • Montaż płyty warstwowej
 • Montaż szalunków
 • Montaż klimatyzatorów
 • Ogrody zimowe

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych do 60 metrów

Żurawie samojezdne wieżowe oferują mobilność żurawia samochodowego połączoną z różnorodnością  zastosowania typową dla żurawia budowlanego - żurawia wieżowego obrotowego. Oferujemy wynajem mobilnego żurawia wieżowego marki Spierings wraz z obsługą operatorską dla każdej gałęzi budownictwa - w szczególności do budownictwa mieszkaniowego oraz prac montażowych na dachach wysokich i długich obiektów.

Seria dźwigów Spierings dostosowana jest do montażu wyłącznie przez jedną osobą poprzez naciśniecie przycisku. Transport żurawia odbywa się z kompletnym wyposażeniem, tj. wieżą, przeciwwagami, kabiną operatorską oraz agregatem prądowym. Mobilny żuraw wieżowy gotowy jest do pracy w niespełna 20 minut, dlatego kilka zastosowań dziennie nie stanowi dla niego żadnego problemu. Operator  może sterować żurawiem z górnej kabiny lub bezprzewodowo drogą radiową za pomocą pilota.

Mobilne żurawie samojezdne wieżowe Spierings cechuje duża mobilność co sprawia, że są to najlepsze dźwigi wieżowe montowane na samochodach. Idealnie sprawdzają w gęsto zabudowanych centrach miast, przy montażu szalunków, montażu klimatyzacji czy w trakcie budowy hali. Na placu budowy mogą pracować jak elektryczny żuraw wieżowy i mogą być zasilane napięciem trójfazowym 400 V. Obniża to koszt wynajmu mobilnego żurawia Spierings i sprawia, że może konkurować z wynajmem klasycznego żurawia wieżowego kotwiczonego na stałe.

Nasze dźwigi Spierings wyposażone mogą być w samopoziomujące widły, kosz do betonu, zawiesia pasowe czy łańcuchowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jeśli chodzi o wynajem mobilnych żurawi wieżowych robimy co w naszej mocy żeby stale powiększać naszą flotę o kolejne maszyny, które służą do innowacyjnych metod podnoszenia ładunków.

Mobilne żurawie wieżowe w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu i Piasecznie

Nasze mobilne dźwigi wieżowe każdego dnia realizują usługi dźwigowe na stołecznych placach budowy, ale nie tylko. Mobilne dźwigi SPIERINGS wynajmujemy również dla klientów z Radomia, Pruszkowa, Piaseczna i okolic. Wielkogabarytowe dźwigi wieżowe znajdują swoje zastosowanie coraz częściej przy różnego rodzaju pracach niezwiązanych z branżą budowlaną. Uniwersalność mobilnego żurawia wieżowego sprawia, że można go zastosować przy wielu zadaniach, z którymi nie poradzi sobie zwykły dźwig samochodowy.

Dzięki realizowaniu usług za pomocą mobilnych żurawi wieżowych, zyskaliśmy wielu nowych, zadowolonych klientów w Warszawie i okolicach (Radom, Pruszków, Piaseczno itp.)

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych Łódź, Płock, Lublin i okolice

Chcąc podnosić poziom usług dźwigowych nie tylko w stolicy i najbliższej okolicy, rozszerzyliśmy obszar naszej działalności o kolejne miasta. Profesjonalny wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Łodzi, Lublinie, Płocku, Włocławku i okolicach realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania i chętnie realizujemy usługi dla nowych klientów.

Mobilne żurawie wieżowe Lublin, Płock i Łódź - nasze pojazdy są gotowe do pracy przy dużych i mniejszych zleceniach. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z Łodzi, Płocka, Lublina i okolic. Jesteśmy otwarci na różne zadania, krótko i długoterminowy wynajem naszych mobilnych dźwigów. Oczywiście w nowych lokalizacjach pojazdy oferujemy wraz z profesjonalną obsługą.

Aby wynająć nasze mobilne żurawie wieżowe w Warszawie, Radomiu, Łodzi, Płocku czy Lublinie - zapraszamy do kontaktu!

Oddział Warszawa | Oddział Łódź  | Oddział Płock | Oddział Lublin

Zapraszamy również do zapoznania się z usługami dźwigowymi i wynajmem dźwigów samochodowych teleskopowych.

Oferowane pojazdy

Mobilny żuraw wieżowy 60 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-1265 AT-6 moment roboczy (nośność) – 132 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 48 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-598 AT-5 moment roboczy (nośność) –  103 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 40 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-488 AT-4 moment roboczy (nośność) –  103 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 38 metrów

Mobilny żuraw wieżowy Spierings SK-477 AT-4 – parametry techniczne moment roboczy (nośność) –  80...

Mobilny żuraw wieżowy 30 metrów

Parametry samojezdnego żurawia wieżowego Spierings SK-365 AT-3 moment roboczy (nośność) –  60 tm maksymalny...

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top