+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 40 ton – City

Żuraw samojezdny o udźwigu 40 ton ton marki TEREX-DEMAG AC40 City Parametry dźwigu AC40...

Dźwigi samojezdne klasy City

Żurawie samochodowe klasy City – dźwigi miejskie do zadań specjalnych

Nie każdy dźwig nadaje się do wykonywania prac na terenie przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych czy wokół obszarów zabudowanych. Tam, gdzie jest niewiele miejsca do poruszania się, duże dźwigi nie będą odpowiednim wyborem. Doskonałym rozwiązaniem są dźwigi klasy City, które można nazywać dźwigami miejskimi czy dźwigami szosowo-terenowymi. To pojazdy idealne do realizowania zadań w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Dźwigi samojezdne klasy City są kompaktowe i łatwe w sterowaniu, charakteryzują się mniejszą wagą i wymiarami od klasycznych dźwigów samojezdnych czy żurawi wieżowych i mobilnych dźwigów wieżowych. Dźwigi City to „szyta na miarę” opcja dla środowisk miejskich.

Mniejsza waga i wymiary – większe możliwości w ciasnych miejscach

Najpopularniejszym modelem klasy City wykorzystywanym do prac dźwigowych w Polsce jest dźwig samojezdny TEREX-DEMAG AC40 City dostępny w naszej ofercie dla firm i realizatorów projektów – krótko i długoterminowo.

Główne zalety żurawi miejskich:

 • krótkie podwozie, ponieważ nie posiadają przedniej kabiny do jazdy
 • są niskie
 • obrys przeciwwagi jest mniejszy niż w klasycznych żurawiach
 • możliwość pracy w obrocie 360 stopni
 • mogą realizować transport ładunków w poziomie za pomocą poziomo wysuwanego teleskopu – w klasycznych żurawiach jest to nie tylko niemożliwe, ale przede wszystkim niedozwolone!
 • mogą być wyposażone w dodatkowy bocian „RUNNER” do pracy w halach, co zwiększa wysokość podnoszenia w halach o 1,2m dla modelu AC40, na tego rodzaju wysięgniku można zamontować hak bezpośrednio, bez konieczności używania liny/wciągarki do pracy

Powyższe cechy sprawiają, że dźwig samojezdny klasy City potrzebuje mniej miejsca do pracy niż inne typy żurawi budowlanych.

Żuraw samojezdny klasy CITY

Przykład podstawowego zasięgu wysięgnika – Demag AC40 City

 

wysięgnik MS Runner

Wysięgnik MS Runner w zwiększający wysokość podnoszenia w hali

Mniejszy = bardziej uniwersalny, sprytniejszy i idealny do pracy w mocno ograniczonych przestrzeniach.

Zastosowanie dźwigów samojezdnych klasy City

Nowoczesne żurawie samojezdne klasy City można zastosować wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie mają waga i wymiary maszyny. Z uwagi na mniejsze rozmiary i wagę pojazdu – dźwigi samojezdne klasy City sprawdzają się w takich miejscach jak:

 • mosty kolejowe i drogowe
 • hale
 • elektrociepłownie
 • kopalnie
 • inne ciasne miejsca

Przykładowe prace realizowane w halach:

 • ustawianie różnego rodzaju maszyn
 • montaż i demontaż suwnic, w tym suwnic podsufitowych
 • prace konserwacyjne i modernizacyjne
 • wszelkie inne prace, do których można wykorzystać dźwig z możliwością transportu teleskopowego poziomego

Uniwersalność, doskonała zwrotność 3-osiowych dźwigów samojezdnych City oraz wymiary pojazdu sprawiają, że ten typ pojazdów doskonale sprawdzi się w warunkach miejskich i terenowych.

Wynajem dźwigów samojezdnych klasy City – Warszawa, Łódź, Lublin, Płock, Radom, Włocławek

Oferujemy wynajem nowoczesnych żurawi samochodowych klasy City wraz z profesjonalną obsługą zapewnianą przez doświadczonych operatorów. Usługi z wykorzystaniem dźwigów TEREX-DEMAG City realizujemy głównie na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Pojazdy typu City dostępne są również w naszych oddziałach w Płocku, Łodzi i Lublinie. W przypadku dużych zleceń jesteśmy w pełni otwarci na współpracę na terenie całej Polski.

Naszym klientom oferujemy profesjonalizm, solidność i każdorazowo zapewniamy indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania. Stawiamy na terminowość, bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług dźwigowych.

Nasze dźwigi miejskie są gotowe do realizacji różnych zleceń, również nietypowych i stawiających przed nami ciekawe wyzwania. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego lub mailowego i do ustalenia szczegółów współpracy. Nie obawiamy się nawet najtrudniejszych zleceń – kierujemy się mottem, które brzmi: „Podnosimy prawie wszystko!”.

Oddział Warszawa | Oddział Łódź  | Oddział Płock | Oddział Lublin

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top