+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki Warszawa – kim jesteśmy?

Firma „Dźwigi i Podnośniki” istnieje na warszawskim rynku od 1989 roku.

Nadrzędnym celem firmy jest zapewnianie jak najwyższej jakości usług, dostosowanych do wszelkich potrzeb naszych  Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, a nasze ponad 30-letnie doświadczenie w branży dźwigowej, poparte współpracą z największymi firmami, gwarantuje Państwu wysokiej jakości usługi dźwigowe i profesjonalną obsługę.

Stawiamy na solidność i terminowość!

Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy, którzy potrafią wykonać najtrudniejsze zadania.

Dźwigi i Podnośniki Łódź, Płock i Lublin

Od 2021 roku nasze usługi dostępne są w nowych lokalizacjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy uruchomić kolejne oddziały naszej firmy. Z wielką przyjemnością oferujemy nasze usługi dźwigowe w Płocku, Łodzi, Lublinie i okolicach. Nowe lokalizacje to nowe wyzwania i okazja na jeszcze większy rozwój.

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe dla firm i projektów

Działamy na terenie całego kraju dla firm, przedsiębiorstw i realizatorów projektów budowlanych (i nie tylko). Naszą domeną jest praca przy dużych i wymagających projektach, m.in. budowa nowych osiedli mieszkaniowych, prace rozbiórkowe i modernizacyjne na mostach kolejowych, budowa elektrowni wiatrowych. Najtrudniejsze zadania i nietypowe prace? Jesteśmy gotowi!

Zapraszamy do współpracy!

Dariusz Kujawa

Kontakt: Oddział Warszawa | Oddział Łódź  | Oddział Płock  | Oddział Lublin

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top