+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Z okazji uruchomienia nowego oddziału naszej firmy w Łodzi tylko teraz promocja 10% na każde zamówienie dla Łodzi i okolic.

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 350 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 350 ton marki TEREX model AC-350 Parametry dźwigu Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 200 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 200 ton na wynajem Parametry dźwigu Żuraw samojezdny 200 ton...

Żuraw samojezdny 160 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 160 ton na wynajem Parametry dźwigu Dźwig samojezdny 160 ton...

Dźwig teleskopowy 110 ton

Parametry dźwigu teleskopowego 110 ton Dźwig teleskopowy 110 ton marka TEREX DEMAG AC100/5 długość...

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 100 ton na wynajem Parametry dźwigu 100 ton Żuraw samojezdny...

Dźwig teleskopowy 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig teleskopowy 50 ton marka Terex Demag model AC 50-1...

Żuraw samojezdny 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig samojezdny 50 ton marka Grove model GMK 3050 długość...

Dźwig kołowy 45 ton

Parametry dźwigu klasy 45 ton typ Liebherr LTM 1045/1 podstawowy teleskop hydrauliczny – 34m...

Dźwigi samojezdne – usługi dźwigowe w Łodzi

Żurawie i dźwigi samojezdne do 500 ton – Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki i okolice

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców oferując bogaty wachlarz możliwości w zakresie usług dźwigowych i wynajmu dźwigów. Naszym klientom zapewniamy nowoczesne mobilne żurawie wieżowe, dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe. Realizujemy również transport HDS w Łodzi i okolicach.

W naszej ofercie znajdą Państwo dźwigi i żurawie kołowe do ciężkich zadań dźwigowych o udźwigu 500 ton. Wybieramy dźwigi takich marek jak Terex Demag czy Krupp i Grove. To marki, którym ufamy od lat!

Dźwig samochodowy i żuraw samojezdny – zastosowanie

Dobrze dobrany dźwig jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Najbardziej charakterystycznym środowiskiem pracy dla dźwigów jest plac budowlany, na którym dźwig samochodowy może uczestniczyć w montażu tradycyjnego żurawia wieżowego. Inne zadania w budownictwie to chociażby transport materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje budynków, transport ciężkich elementów, takich jak np. belki, pomoc w transporcie i wylewaniu cementu podczas budowania fundamentów. To tylko kilka przykładów zastosowania dźwigu w budownictwie.

Dźwig może wykonywać szereg prac związanych z pracami montażowymi na wysokościach. Z pomocy dźwigu można skorzystać podczas koncertów i imprez masowych – dźwig doskonale poradzi sobie z pomocą przy budowie i demontażu sceny czy koła widokowego. Dźwigi mogą być także wykorzystywane np. do ustawiania i podnoszenia pomników, dużych i ciężkich donic z roślinami, a nawet do transportu silników samolotowych czy wodowania barki.

Dźwig w naszej firmie – najwyższa jakość

Oferowane żurawie i dźwigi mogą być wyposażone w osprzęt dodatkowy – jego dobór zależy od rodzaju realizowanych prac. Możemy zagwarantować, że zarówno nasze dźwigi, jak i osprzęt dodatkowy to najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania i pewność bezpiecznego przebiegu realizowanych usług.

Każdy dźwig czy żuraw w naszej firmie poddawany jest regularnym przeglądom technicznym i niezbędnym naprawom. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze żurawie i dźwigi teleskopowe zagwarantują bezpieczną i sprawną realizację usług dla naszych zleceniodawców. Żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom zleceniodawców, którzy wybierają naszą firmę do realizowania usług dźwigowych w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim i okolicznych miejscowościach.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Łodzi – dźwigi dla firm i projektów

Dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe udostępniamy naszym klientom w usłudze pt. wynajem dźwigów. Usługi dźwigowe realizowane są ze wsparciem doświadczonych, profesjonalnych operatorów dźwigów, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz stosowne kwalifikacje.

Nasi konsultanci i dyspozytorzy pomogą w doborze najlepszego dźwigu, który będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla danego zlecenia. Dźwig wraz z wykwalifikowanym operatorem pojawi się terminowo, o wyznaczonej porze w ustalonym miejscu, w którym będą realizowane usługi dźwigowe.

Wynajem dźwigów w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach i okolicach realizujemy dla firm i projektów, nie tylko budowlanych.

Dostępne w naszej firmie dźwigi mogą realizować prace przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – bogata flota maszyn pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zadania.

Pracujemy na terenie Łodzi, ale chętnie realizujemy również zlecenia na wynajem dźwigów w okolicznych miejscowościach, a w przypadku większych zleceń nawet na terenie całego kraju. Z przyjemnością podejmujemy się współpracy krótko i długoterminowej. Jesteśmy gotowi do pracy dla firm i przedsiębiorstw.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Łodzi zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Łódź – ogromne doświadczenie

Podczas ponad 30-letniej działalności na terenie Warszawy, zdobyliśmy ogromne doświadczenie gromadzone na bazie tysięcy zrealizowanych zleceń. To cenne doświadczenie możemy wykorzystywać w kolejnych lokalizacjach i oferować dźwigi samojezdne i żurawie teleskopowe w Łodzi i okolicach.

Każde zlecenie to dla nas nowa okazja, by poszerzać swoje doświadczenia i podejmować nowe wyzwania. Pragniemy nieustannie się rozwijać i podnosić poziom usług dźwigowych w Łodzi i na terenie całego kraju.

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność realizowania nietypowych prac z wykorzystaniem dźwigów i żurawi, jak np. wodowanie barki, praca na planie filmowym czy wynajem dźwigów do prac na koncertach i imprezach masowych.

Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zleceń i z przyjemnością mierzymy się z zdaniami, które pozornie są niemożliwe do wykonania. Każda zrealizowana usługa z wykorzystaniem naszych dźwigów to dla nas ogromna satysfakcja i powody do zadowolenia. Dzięki kolejnym zleceniom możemy się ciągle rozwijać i poszerzać horyzonty.

My nie uznajemy kompromisów! Zawsze stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług dźwigowych, a satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy są dla nas priorytetem.

Zachęcamy do współpracy i wynajmu dźwigów w Łodzi i okolicach.

Dźwigi i Podnośniki Łódź

dźwigi i usługi dźwigowe Łódź

Nasze profesjonalne usługi dostępne są również w innych lokalizacjach: usługi dźwigowe Warszawa i wynajem dźwigów Płock. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top