+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Z okazji uruchomienia nowego oddziału naszej firmy w Łodzi tylko teraz promocja 10% na każde zamówienie dla Łodzi i okolic.

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 350 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 350 ton marki TEREX model AC-350 Parametry dźwigu Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 200 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 200 ton na wynajem Parametry dźwigu Żuraw samojezdny 200 ton...

Żuraw samojezdny 160 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 160 ton na wynajem Parametry dźwigu Dźwig samojezdny 160 ton...

Dźwig teleskopowy 110 ton

Parametry dźwigu teleskopowego 110 ton Dźwig teleskopowy 110 ton marka TEREX DEMAG AC100/5 długość...

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 100 ton na wynajem Parametry dźwigu 100 ton Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 70 ton

Dźwig samojezdny klasy 70 ton dostępny na wynajem w Warszawie i okolicach Nowoczesny żuraw...

Dźwig samochodowy 65 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 65 ton marki Tadano – model HK65 dostępny na wynajem...

Dźwig teleskopowy 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig teleskopowy 50 ton marka Terex Demag model AC 50-1...

Dźwig kołowy 50 ton

Dźwig samochodowy klasy 50 ton Tadano ATF 50G-3 na wynajem Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków,...

Dźwigi samojezdne – usługi dźwigowe w Łodzi

Żurawie i dźwigi samojezdne do 500 ton – Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki i okolice

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców oferując bogaty wachlarz możliwości w zakresie usług dźwigowych i wynajmu dźwigów. Naszym klientom zapewniamy nowoczesne mobilne żurawie wieżowe, dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo dźwigi i żurawie kołowe do ciężkich zadań dźwigowych o udźwigu 500 ton. Wybieramy dźwigi takich marek jak Terex Demag czy Krupp i Grove. To marki, którym ufamy od lat!

Dźwig samochodowy i żuraw samojezdny – zastosowanie

Dobrze dobrany dźwig jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Najbardziej charakterystycznym środowiskiem pracy dla dźwigów jest plac budowlany, na którym dźwig samochodowy może uczestniczyć w montażu tradycyjnego żurawia wieżowego. Inne zadania w budownictwie to chociażby transport materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje budynków, transport ciężkich elementów, takich jak np. belki, pomoc w transporcie i wylewaniu cementu podczas budowania fundamentów. To tylko kilka przykładów zastosowania dźwigu w budownictwie.

Dźwig może wykonywać szereg prac związanych z pracami montażowymi na wysokościach. Z pomocy dźwigu można skorzystać podczas koncertów i imprez masowych – dźwig doskonale poradzi sobie z pomocą przy budowie i demontażu sceny czy koła widokowego. Dźwigi mogą być także wykorzystywane np. do ustawiania i podnoszenia pomników, dużych i ciężkich donic z roślinami, a nawet do transportu silników samolotowych czy wodowania barki.

Dźwig w naszej firmie – najwyższa jakość

Oferowane żurawie i dźwigi mogą być wyposażone w osprzęt dodatkowy – jego dobór zależy od rodzaju realizowanych prac. Możemy zagwarantować, że zarówno nasze dźwigi, jak i osprzęt dodatkowy to najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania i pewność bezpiecznego przebiegu realizowanych usług.

Każdy dźwig czy żuraw w naszej firmie poddawany jest regularnym przeglądom technicznym i niezbędnym naprawom. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze żurawie i dźwigi teleskopowe zagwarantują bezpieczną i sprawną realizację usług dla naszych zleceniodawców. Żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom zleceniodawców, którzy wybierają naszą firmę do realizowania usług dźwigowych w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim i okolicznych miejscowościach.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Łodzi – dźwigi dla firm i projektów

Dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe udostępniamy naszym klientom w usłudze pt. wynajem dźwigów. Usługi dźwigowe realizowane są ze wsparciem doświadczonych, profesjonalnych operatorów dźwigów, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz stosowne kwalifikacje.

Nasi konsultanci i dyspozytorzy pomogą w doborze najlepszego dźwigu, który będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla danego zlecenia. Dźwig wraz z wykwalifikowanym operatorem pojawi się terminowo, o wyznaczonej porze w ustalonym miejscu, w którym będą realizowane usługi dźwigowe.

Wynajem dźwigów w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach i okolicach realizujemy dla firm i projektów, nie tylko budowlanych.

Dostępne w naszej firmie dźwigi mogą realizować prace przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – bogata flota maszyn pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zadania.

Pracujemy na terenie Łodzi, ale chętnie realizujemy również zlecenia na wynajem dźwigów w okolicznych miejscowościach, a w przypadku większych zleceń nawet na terenie całego kraju. Z przyjemnością podejmujemy się współpracy krótko i długoterminowej. Jesteśmy gotowi do pracy dla firm i przedsiębiorstw.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Łodzi zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Łódź – ogromne doświadczenie

Podczas ponad 30-letniej działalności na terenie Warszawy, zdobyliśmy ogromne doświadczenie gromadzone na bazie tysięcy zrealizowanych zleceń. To cenne doświadczenie możemy wykorzystywać w kolejnych lokalizacjach i oferować dźwigi samojezdne i żurawie teleskopowe w Łodzi i okolicach.

Każde zlecenie to dla nas nowa okazja, by poszerzać swoje doświadczenia i podejmować nowe wyzwania. Pragniemy nieustannie się rozwijać i podnosić poziom usług dźwigowych w Łodzi i na terenie całego kraju.

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność realizowania nietypowych prac z wykorzystaniem dźwigów i żurawi, jak np. wodowanie barki, praca na planie filmowym czy wynajem dźwigów do prac na koncertach i imprezach masowych.

Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zleceń i z przyjemnością mierzymy się z zdaniami, które pozornie są niemożliwe do wykonania. Każda zrealizowana usługa z wykorzystaniem naszych dźwigów to dla nas ogromna satysfakcja i powody do zadowolenia. Dzięki kolejnym zleceniom możemy się ciągle rozwijać i poszerzać horyzonty.

My nie uznajemy kompromisów! Zawsze stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług dźwigowych, a satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy są dla nas priorytetem.

Zachęcamy do współpracy i wynajmu dźwigów w Łodzi i okolicach.

Dźwigi i Podnośniki Łódź

dźwigi i usługi dźwigowe Łódź

Nasze profesjonalne usługi dostępne są również w innych lokalizacjach: usługi dźwigowe Warszawa i wynajem dźwigów Płock. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top