+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 350 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 350 ton marki TEREX model AC-350 Parametry dźwigu Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 200 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 200 ton na wynajem Parametry dźwigu Żuraw samojezdny 200 ton...

Żuraw samojezdny 160 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 160 ton na wynajem Parametry dźwigu Dźwig samojezdny 160 ton...

Dźwig teleskopowy 110 ton

Parametry dźwigu teleskopowego 110 ton Dźwig teleskopowy 110 ton marka TEREX DEMAG AC100/5 długość...

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 100 ton na wynajem Parametry dźwigu 100 ton Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 70 ton

Dźwig samojezdny klasy 70 ton dostępny na wynajem w Warszawie i okolicach Nowoczesny żuraw...

Dźwig samochodowy 65 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 65 ton marki Tadano – model HK65 dostępny na wynajem...

Dźwig teleskopowy 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig teleskopowy 50 ton marka Terex Demag model AC 50-1...

Dźwig kołowy 50 ton

Dźwig samochodowy klasy 50 ton Tadano ATF 50G-3 na wynajem Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków,...

Dźwigi samojezdne – usługi dźwigowe w Lublinie

Żurawie i dźwigi samojezdne do 500 ton – Lublin, Świdnik, Łęczna, Lubartów, Nałęczów, Chełm

Poszukują Państwo solidnej firmy, która zapewni dźwigi i usługi dźwigowe w Lublinie i okolicach? Jesteśmy gotowi do działania!

Naszym klientom oferujemy wynajem dźwigów i usługi dźwigiem, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego zleceniodawcy. Nie boimy się zleceń, w których poprzeczka stawiana jest naprawdę wysoko. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne i nowoczesne mobilne żurawie wieżowe, dźwigi klasy City, żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe. Każdy oferowany przez nas dźwig można wynająć do realizacji prac w Lublinie, Świdniku, Lubartowie, Nałęczowie, Chełmie i okolicach.

Oferujemy dźwigi i żurawie kołowe do ciężkich prac dźwigowych o udźwigu do 500 ton. W naszym parku maszynowym najważniejsze miejsce zajmują dźwigi takich marek jak Terex Demag czy Krupp i Grove.

Żuraw samochodowy i dźwig samojezdny – przykładowe zastosowanie

Nie ma wyzwań, z którymi dobrze dobrany dźwig by sobie nie poradził.

Dźwigi i żurawie najczęściej można spotkać na placach budowlanych, na których dźwig jest maszyną nie do zastąpienia. Przykładowe zadania, które może wykonać dźwig samojezdny to pomoc w montażu i demontażu dużych żurawi wieżowych, transport materiałów budowlanych, podnoszenie i przenoszenie dużych elementów konstrukcyjnych. Oczywiście zastosowanie dźwigów w budownictwie jest znacznie bardziej rozległe.

Dźwig może być wykorzystywany do różnych prac montażowych na wysokości. Dźwigi mogą być wykorzystywane podczas imprez masowych i koncertów np. przy budowie i demontażu sceny czy koła widokowego. Dźwig będzie pomocny np. przy podnoszeniu i ustawianiu pomników, dużych i ciężkich donic z roślinami, a nawet przy transporcie silników samolotowych czy wodowania barki.

Dźwig w naszej firmie – najwyższa jakość

Oferujemy wynajem dźwigów i żurawi wraz z osprzętem dodatkowym, którego dobór zależny jest od rodzaju prac dźwigowych do wykonania. Przykładowo możemy zrealizować usługi dźwigowe z wykorzystaniem dodatkowego bociana, dzięki któremu dźwig będzie miał odrobinę większy zasięg. Zapewniamy, że wszystkie nasze dźwigi i elementy osprzętu dodatkowego to najwyższa jakość i 100% sprawne działanie. Dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczny przebieg realizowanych prac. Wynajem dźwigów w Lublinie i okolicach zawsze realizujemy solidnie, bezpiecznie i z troską o najwyższą jakość usług.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej firmie obowiązkowo przechodzą regularne przeglądy techniczne. Nad ich stanem technicznym czuwa zespół mechaników, którzy na temat dźwigów wiedzą wszystko. Dzięki temu możemy zapewniać naszym klientom sprawne działanie naszych dźwigów i bezpieczeństwo w miejscach, w których realizujemy usługi dźwigowe.

Jesteśmy pewni, że każdy nasz dźwig czy żuraw świetnie poradzi sobie z każdym wyzwaniem i oczekiwaniami zleceniodawców. Chętnie przyjmujemy zlecenia, które stawiają przed nami wyzwania – jesteśmy gotowi do działania i realizacji usług dźwigami w Lublinie, Świdniku, Lubartowie, Chełmie i okolicach.

Jakość, solidność, bezpieczeństwo i realizacja najtrudniejszych wyzwań – nasze dźwigi są gotowe!

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Lublinie dla firm i projektów

Dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe oferujemy naszym klientom w usłudze pt. wynajem dźwigów Lublin. Każdorazowo usługi dźwigowe realizowane są przez naszych najlepszych operatorów dźwigów, którzy mają na swoim koncie wiele zleceń zakończonych sukcesem. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych operatorów z niezbędnymi kwalifikacjami. Nasi operatorzy należą do najlepszych w Polsce!

O dobór najlepszego dźwigu dla danego zlecenia dbają nasi dyspozytorzy. Ich zadaniem jest wybór najbardziej optymalnego rozwiązania dla każdego zleceniodawcy. Po ustaleniu szczegółów, wzorowo przygotowany dźwig wraz z doświadczonym operatorem stawią się o wyznaczonej porze w miejscu, w którym będą realizowane prace dźwigowe.

Wynajem dźwigów w Lublinie, Świdniku, Chełmie i okolicach oferujemy dla firm i wykonawców projektów, nie tylko budowlanych.

Nasze dźwigi mogą realizować usługi dźwigowe przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – nasza oferta, na którą składają się różnorodne dźwigi i żurawie pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego typu prac.

Wynajem dźwigów realizujemy na terenie Lublina i Świdnika, ale z przyjemnością realizujemy usługi dźwigowe również w pobliskich miejscowościach. Jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całej Polski w przypadku większych zleceń.

Oferujemy współpracę długo i krótkoterminową, głównie dla firm i dużych projektów.

Aby wynająć żurawie i  dźwigi do 500 ton dostępne w naszej firmie w Lublinie zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Lublin – bogate doświadczenie

Naszą historię rozpoczęliśmy ponad 30 lat temu w Warszawie, gdzie zrealizowaliśmy tysiące zamówień na usługi dźwigowe i wynajem dźwigów wraz z operatorem. Nasze doświadczenie możemy wykorzystywać podczas realizacji zleceń w nowych lokalizacjach i oferować naszym zleceniodawcom najwyższy poziom usług oraz najlepsze pojazdy: dźwigi i żurawie samochodowe.

Nie spoczywamy na laurach. Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego każde nowe zlecenie jest dla nas okazją, by nauczyć się czegoś nowego i wzbogacać nasze doświadczenie. Chcemy być najlepsi w branży i podnosić poziom usług dźwigowych w Lublinie, okolicach i w całym kraju.

Nasze portfolio zrealizowanych prac wypełnione jest po brzegi nietypowymi zleceniami, w których wykorzystaliśmy żurawia czy dźwig. Są to m.in. wodowanie barki, transport ogromnych silników samolotowych czy usługi dźwigowe realizowane na planach filmowych.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania, również takie, które pozornie wydają się być niemożliwe do wykonania. Usługi dźwigowe realizowane z wykorzystaniem naszych dźwigów i żurawi to dla nas satysfakcja i powody do zadowolenia. Dzięki nowym zamówieniom możemy się stale rozwijać i podnosić poziom naszych usług, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Nie bez przyczyny nasze motto to „Podnosimy prawie wszystko!”.

Nie uznajemy kompromisów! Jakość realizowanych usług dźwigowych, satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy naszych dźwigów to dla nas absolutny priorytet!

Zapraszamy do współpracy i korzystania z dźwigów w Lublinie i okolicach.

Dźwigi i Podnośniki Lublin

 

wynajem dźwigów Lublin

Profesjonalne usługi dźwigowe dostępne są również w innych lokalizacjach: usługi dźwigowe Warszawa, wynajem dźwigów Łódź oraz usługi dźwigowe Płock. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top