+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Żurawie i dźwigi samojezdne do 500 ton – Płock, Włocławek, Gostynin, Gąbin, Bielsk

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą ofertę usług dźwigowych i wynajmu dźwigów przygotowaną dla nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy nowoczesne i niezawodne mobilne żurawie wieżowe, transport HDS, żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe. Każdy dźwig z naszej oferty można wynająć do realizacji prac w Płocku,Włocławku, Gąbinie, Bielsku, Gostyninie i okolicach.

W naszej ofercie dostępne są dźwigi i żurawie kołowe do ciężkich prac dźwigowych o udźwigu do 500 ton. Rozwijając naszą flotę pojazdów stawiamy na dźwigi takich marek jak Terex Demag czy Krupp i Grove.

Dźwig samochodowy i żuraw samojezdny – przykładowe zastosowanie

Odpowiednio dobrany dźwig bezproblemowo poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Oczywiście najbardziej typowym środowiskiem pracy dla dźwigu są place budowlane, na których dźwig samochodowy może pomagać w montażu i demontażu stacjonarnego żurawia wieżowego. Kolejne zadania w branży budowlanej to transport materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje budynków, transport ciężkich elementów, takich jak np. belki, transport i wylewanie cementu podczas tworzenia fundamentów. To jedynie kilka sposobów zastosowania dźwigu w budownictwie.

Prace montażowe na wysokościach to kolejne zadania, z którymi dźwig poradzi sobie wyśmienicie. Dźwig można zastosować podczas przygotowań do koncertów i imprez masowych – dźwig bezproblemowo poradzi sobie z pomocą przy budowie i demontażu sceny czy koła widokowego. Dźwig mogą być także wykorzystywany np. do ustawiania i podnoszenia pomników, dużych i ciężkich donic z roślinami, a nawet do transportu silników samolotowych czy wodowania barki.

Dźwig w naszej firmie – najwyższa jakość

Nasze dźwigi i żurawie możemy wyposażyć w osprzęt dodatkowy, którego dobór zależy od rodzaju realizowanych prac. Możemy zastosować np. dodatkowy bocian, dzięki któremu zasięg dźwigu zwiększy się. Gwarantujemy, e nasze dźwigi oraz elementy osprzętu dodatkowego to najwyższa półka jeśli chodzi o jakość. To gwarancja bezpiecznego przebiegu realizowanych usług dźwigowych. Wynajem dźwigów w Płocku i okolicach zawsze realizujemy z dbałością o jakość i najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Nasze dźwigi i żurawie przechodzą regularne przeglądy techniczne i poddawane są niezbędnym naprawom. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym zleceniodawcom, że nasze dźwigi teleskopowe i żurawie samochodowe wykonają usługi dźwigowe sprawnie i bezpiecznie.

Oferowane przez nas dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne doskonale poradzą sobie z nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami klientów. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji wszelkich wyzwań – wykonamy nawet najtrudniejsze usługi dźwigowe w Płocku, Włocławku, Gostyninie i okolicach.

Jakość, solidność, bezpieczeństwo i realizacja najtrudniejszych wyzwań – nasze dźwigi są gotowe!

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Płocku

Dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne udostępniamy naszym zleceniodawcom w usłudze pt. wynajem dźwigów Płock. Usługi dźwigowe wykonywane przez naszych doświadczonych, profesjonalnych operatorów dźwigów, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. To najlepsi fachowcy w branży!

Nasi dyspozytorzy zadbają o wybór najlepszego dźwigu, który będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla danego rodzaju prac. Odpowiednio przygotowany dźwig, wraz z wykwalifikowanym operatorem, pojawi się o wyznaczonej porze w ustalonej lokalizacji, w której będą realizowane usługi dźwigowe.

Wynajem dźwigów w Płocku, Włocławku, Gostyninie i okolicach oferujemy w najlepszych cenach, z których z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony.

Nasze dźwigi mogą realizować usługi dźwigowe przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – duży wachlarz dźwigów i żurawi pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zadania.

Wynajem dźwigów realizujemy na terenie Płocka i Włocławka, ale chętnie realizujemy usługi dźwigowe również w okolicznych miejscowościach, a w przypadku dłuższej współpracy – nawet na terenie całego kraju.

Jesteśmy w pełni otwarci na współpracę długo i krótkoterminową. Pracujemy dla klientów indywidualnych, a także dla firm i przedsiębiorstw. Doskonale sprawdzimy się jako podwykonawcy.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Płocku zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Płock – duże doświadczenie

Nasze doświadczenie opiera się na ponad 30-letniej działalności w Warszawie, gdzie zrealizowaliśmy tysiące zleceń na wynajem dźwigów i usługi dźwigowe. To cenne doświadczenie możemy wykorzystywać podczas pracy w kolejnych lokalizacjach i oferować naszym klientom najwyższy poziom usług oraz najlepsze dźwigi i żurawie.

Nieustannie się rozwijamy, a każde zlecenie traktujemy jak nową okazję, by nauczyć się czegoś nowego i wzbogacić naszą paletę doświadczeń. Pragniemy być coraz lepsi i jednocześnie podnosić poziom usług dźwigowych w Płocku, okolicach i na terenie całego kraju.

W naszym portfolio zrealizowanych prac można znaleźć wiele nietypowych prac, w których wykorzystaliśmy dźwig czy żurawia. Mowa chociażby o wodowaniu barki, pracy naszych pojazdów na planie filmowym czy o wynajmie dźwigów do pracy na koncertach i imprezach masowych.

Chętnie przyjmujemy zlecenia na realizację nietypowych prac i odważnie mierzymy się z zadaniami, które mogą wydawać się niemożliwe do zrealizowania. Wszystkie usługi wykonywane z wykorzystaniem naszych dźwigów to dla nas ogromna satysfakcja i powody do zadowolenia. Dzięki nowym zleceniom możemy się ciągle rozwijać i podnosić poziom. Nie bez przyczyny nasze motto to „Podnosimy prawie wszystko!”.

Tu nie ma miejsca na kompromisy! Jakość realizowanych usług dźwigowych, satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy naszych dźwigów są dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z usług dźwigowych w Płocku i okolicach.

Dźwigi i Podnośniki Płock

Dźwigi i usługi dźwigowe Płock, Włocławek

 

Profesjonalne usługi dźwigowe dostępne są również w innych lokalizacjach: usługi dźwigowe Warszawa i wynajem dźwigów Łódź. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top