+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 350 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 350 ton marki TEREX model AC-350 Parametry dźwigu Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 200 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 200 ton na wynajem Parametry dźwigu Żuraw samojezdny 200 ton...

Żuraw samojezdny 160 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 160 ton na wynajem Parametry dźwigu Dźwig samojezdny 160 ton...

Dźwig teleskopowy 110 ton

Parametry dźwigu teleskopowego 110 ton Dźwig teleskopowy 110 ton marka TEREX DEMAG AC100/5 długość...

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 100 ton na wynajem Parametry dźwigu 100 ton Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 70 ton

Dźwig samojezdny klasy 70 ton dostępny na wynajem w Warszawie i okolicach Nowoczesny żuraw...

Dźwig samochodowy 65 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 65 ton marki Tadano – model HK65 dostępny na wynajem...

Dźwig teleskopowy 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig teleskopowy 50 ton marka Terex Demag model AC 50-1...

Dźwig kołowy 50 ton

Dźwig samochodowy klasy 50 ton Tadano ATF 50G-3 na wynajem Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków,...

Dźwigi samojezdne – usługi dźwigowe w Płocku

Żurawie i dźwigi samojezdne do 500 ton – Płock, Włocławek, Gostynin, Gąbin, Bielsk

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą ofertę usług dźwigowych i wynajmu dźwigów przygotowaną dla nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy nowoczesne i niezawodne mobilne żurawie wieżowe, dźwigi klasy city, żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe. Każdy dźwig z naszej oferty można wynająć do realizacji prac w Płocku,Włocławku, Gąbinie, Bielsku, Gostyninie i okolicach.

W naszej ofercie dostępne są dźwigi i żurawie kołowe do ciężkich prac dźwigowych o udźwigu do 500 ton. Rozwijając naszą flotę pojazdów stawiamy na dźwigi takich marek jak Terex Demag czy Krupp i Grove.

Dźwig samochodowy i żuraw samojezdny – przykładowe zastosowanie

Odpowiednio dobrany dźwig bezproblemowo poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Oczywiście najbardziej typowym środowiskiem pracy dla dźwigu są place budowlane, na których dźwig samochodowy może pomagać w montażu i demontażu stacjonarnego żurawia wieżowego. Kolejne zadania w branży budowlanej to transport materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje budynków, transport ciężkich elementów, takich jak np. belki, transport i wylewanie cementu podczas tworzenia fundamentów. To jedynie kilka sposobów zastosowania dźwigu w budownictwie.

Prace montażowe na wysokościach to kolejne zadania, z którymi dźwig poradzi sobie wyśmienicie. Dźwig można zastosować podczas przygotowań do koncertów i imprez masowych – dźwig bezproblemowo poradzi sobie z pomocą przy budowie i demontażu sceny czy koła widokowego. Dźwig może być także wykorzystywany np. do ustawiania i podnoszenia pomników, dużych i ciężkich donic z roślinami, a nawet do transportu silników samolotowych czy wodowania barki.

Dźwig w naszej firmie – najwyższa jakość

Nasze dźwigi i żurawie możemy wyposażyć w osprzęt dodatkowy, którego dobór zależy od rodzaju realizowanych prac. Możemy zastosować np. dodatkowy bocian, dzięki któremu zasięg dźwigu zwiększy się. Gwarantujemy, że nasze dźwigi oraz elementy osprzętu dodatkowego to najwyższa półka jeśli chodzi o jakość. To gwarancja bezpiecznego przebiegu realizowanych usług dźwigowych. Wynajem dźwigów w Płocku i okolicach zawsze realizujemy z dbałością o jakość i najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Nasze dźwigi i żurawie przechodzą regularne przeglądy techniczne i poddawane są niezbędnym naprawom. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym zleceniodawcom, że nasze dźwigi teleskopowe i żurawie samochodowe wykonają usługi dźwigowe sprawnie i bezpiecznie.

Oferowane przez nas dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne doskonale poradzą sobie z nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami klientów. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji wszelkich wyzwań – wykonamy nawet najtrudniejsze usługi dźwigowe w Płocku, Włocławku, Gostyninie i okolicach.

Jakość, solidność, bezpieczeństwo i realizacja najtrudniejszych wyzwań – nasze dźwigi są gotowe!

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Płocku – dla firm i projektów

Dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne udostępniamy naszym zleceniodawcom w usłudze pt. wynajem dźwigów Płock. Usługi dźwigowe wykonywane przez naszych doświadczonych, profesjonalnych operatorów dźwigów, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. To najlepsi fachowcy w branży!

Nasi dyspozytorzy zadbają o wybór najlepszego dźwigu, który będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla danego rodzaju prac. Odpowiednio przygotowany dźwig, wraz z wykwalifikowanym operatorem, pojawi się o wyznaczonej porze w ustalonej lokalizacji, w której będą realizowane usługi dźwigowe.

Wynajem dźwigów w Płocku, Włocławku, Gostyninie i okolicach oferujemy dla firm i realizatorów projektów, nie tylko budowlanych.

Nasze dźwigi mogą realizować usługi dźwigowe przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – duży wachlarz dźwigów i żurawi pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zadania.

Wynajem dźwigów realizujemy na terenie Płocka i Włocławka, ale chętnie realizujemy usługi dźwigowe również w okolicznych miejscowościach, a w przypadku dłuższej współpracy – nawet na terenie całego kraju.

Jesteśmy w pełni otwarci na współpracę długo i krótkoterminową. Pracujemy głównie dla firm i przedsiębiorstw. Doskonale sprawdzimy się jako podwykonawcy.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Płocku zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Płock – duże doświadczenie

Nasze doświadczenie opiera się na ponad 30-letniej działalności w Warszawie, gdzie zrealizowaliśmy tysiące zleceń na wynajem dźwigów i usługi dźwigowe. To cenne doświadczenie możemy wykorzystywać podczas pracy w kolejnych lokalizacjach i oferować naszym klientom najwyższy poziom usług oraz najlepsze dźwigi i żurawie.

Nieustannie się rozwijamy, a każde zlecenie traktujemy jak nową okazję, by nauczyć się czegoś nowego i wzbogacić naszą paletę doświadczeń. Pragniemy być coraz lepsi i jednocześnie podnosić poziom usług dźwigowych w Płocku, okolicach i na terenie całego kraju.

W naszym portfolio zrealizowanych prac można znaleźć wiele nietypowych prac, w których wykorzystaliśmy dźwig czy żurawia. Mowa chociażby o wodowaniu barki, pracy naszych pojazdów na planie filmowym czy o wynajmie dźwigów do pracy na koncertach i imprezach masowych.

Chętnie przyjmujemy zlecenia na realizację nietypowych prac i odważnie mierzymy się z zadaniami, które mogą wydawać się niemożliwe do zrealizowania. Wszystkie usługi wykonywane z wykorzystaniem naszych dźwigów to dla nas ogromna satysfakcja i powody do zadowolenia. Dzięki nowym zleceniom możemy się ciągle rozwijać i podnosić poziom. Nie bez przyczyny nasze motto to „Podnosimy prawie wszystko!”.

Tu nie ma miejsca na kompromisy! Jakość realizowanych usług dźwigowych, satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy naszych dźwigów są dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z usług dźwigowych w Płocku i okolicach.

Dźwigi i Podnośniki Płock

Dźwigi i usługi dźwigowe Płock, Włocławek

 

Profesjonalne usługi dźwigowe dostępne są również w innych lokalizacjach: usługi dźwigowe Warszawa i wynajem dźwigów Łódź. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top