+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Aktualne prace i usługi podnośnikowe i dźwigowe? Obserwuj nas w social mediach!

Szanowni Państwo, często pytacie nas o ostatnio realizowane przez firmę Dźwigi i Podnośniki usługi dźwigowe i podnośnikowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zdecydowaliśmy, że będziemy aktywniej prowadzić nasz profil społecznościowy na portalu Facebook, który szerzej prezentuje działalność naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania Dźwigi i Podnośniki na Facebooku – wystarczy kliknąć tutaj i polubić oficjalny profil firmowy.

Prezentujemy tam zdjęcia z ostatnio realizowanych prac wysokościowych, usług realizowanych przez nasze dźwigi, podnośniki koszowe czy mobilne żurawie wieżowe oraz inne maszyny, którymi dysponujemy. Dzięki publikowanym galeriom zdjęć możemy przybliżyć Państwu naszą pracę, pokazać nasze doświadczenie, a także zaprezentować usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach. Nasi klienci mają również możliwość zobaczyć jak nasze maszyny wyglądają w środowisku pracy, a nie tylko na firmowym parkingu czy na stronie internetowej.

Oczywiście chcąc zadać pytania dotyczące usług, takich jak wynajem dźwigów i podnośników koszowych czy wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie, mogą Państwo skontaktować się z nami również za pośrednictwem naszego profilu społecznościowego.

Będzie nam bardzo miło jeśli zechcą Państwo pozostawić  na naszej stronie na Facebooku swoją recenzję dotyczącą usług zrealizowanych przez naszą firmę. Bardzo cenimy opinie naszych klientów.

Zachęcamy do współpracy!

dźwigi i podnośniki
 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top