+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Budowa piekarni w Nowym Dworze Mazowieckim

Najczęściej usługi realizujemy na terenie Warszawy, ponieważ stolica cały czas się rozwija i daje naprawdę wiele okazji, by realizować usługi dźwigowe i podnośnikowe. Jesteśmy jednak otwarci również na okoliczne miejscowości, dlatego chętnie podjęliśmy się realizacji usług dźwigowych w Nowym Dworze Mazowieckim.

W Nowym Dworze Mazowieckim naszym zadaniem było wsparcie dla ekipy budowlańców, którzy wznosili nową piekarnię. Można powiedzieć, że postawiono przed nami typowe zadania dla usług dźwigowych, a więc transport elementów konstrukcyjnych i materiałów budowlanych. Z uwagi na to, że budynek piekarni jest dość wysoki, dobraliśmy do realizacji usług nie tylko dźwig samojezdny Demag AC 100, ale również mobilny żuraw wieżowy Spierings AT-4. Ten zestaw dwóch nowoczesnych dźwigów zapewnił bardzo dobre tempo i poziom prac oraz pełne zadowolenie klienta.

Zastosowanie dwóch rodzajów dźwigów umożliwiło podział prac. Szeroki wachlarz możliwości mobilnego żurawia wieżowego pozwolił na sprawne przenoszenie i podnoszenie dużych elementów konstrukcyjnych oraz wielkogabarytowych materiałów budowlanych. Zastosowanie żurawi tego typu pozwala na znacznie bardziej ekonomiczne prace, oszczędność czasu, a także na większą kontrolę przebiegu pracy przez operatora żurawia.

Przy realizacji prac, takich jak przy budowie piekarni, chętnie stosujemy współpracę żurawi samojezdnych z mobilnymi żurawiami samochodowymi. Takie połączenie maszyn we współpracy pozwala na osiąganie zadowalających efektów szybciej i na naprawdę bardzo dobrym poziomie.

Zachęcamy do korzystania z oferowanych przez nas dźwigów i żurawi, które są gotowe do pracy nie tylko w Warszawie, ale również w okolicznych miejscowościach, takich jak Nowy Dwór Mazowiecki, Lesznowola, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Błonie. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia potrzeb, zakresu prac i miejsca ich realizacji, a z pewnością dobierzemy odpowiednie maszyny i zrealizujemy usługi dźwigowe czy podnośnikowe zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

 

dźwigi samochodowe

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top