+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Co warto wziąć pod uwagę przy zamawianiu podnośnika?

Dlaczego nie zawsze mały podnośnik koszowy będzie odpowiedni do pracy przy niskim budynku? Czy najważniejsza jest wysokość robocza podnośników koszowych?

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu bardzo dobry przykład pracy, gdzie mały podnośnik koszowy, nawet ten o wysokości roboczej 20 metrów, absolutnie by się nie sprawdził.

Proszę spojrzeć na rzeczywiste zdjęcie z miejsca pracy podnośnika koszowego – usługa realizowana na terenie Warszawy.

podnośniki koszowe Warszawa
Budynek jest niski, ma około 12 metrów wysokości. Wielu klientów uważa, że podnośnik klasy 18 czy 20 metrów byłby wystarczający do zrealizowania usługi przy tego typu budynku. Niestety takie myślenie jest błędne, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków dużo większe znaczenie ma zasięg boczny, nazywany również wysięgiem bocznym podnośnika koszowego.

W takiej sytuacji warto skorzystać z możliwości zamówienia odrobinę większego sprzętu, dzięki czemu zaoszczędzimy na czasie potrzebnym na przestawianie za małej maszyny, kosztach zamknięcia ulicy czy unikniemy niepotrzebnego mandatu.

Przypominamy, że nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu. Nasi doradcy zaopiekują się zleceniem z najwyższą starannością, pomogą wybrać najlepsze podnośniki i sprawią, że wynajem podnośników koszowych w naszej firmie będzie miłym doświadczeniem i usługą zrealizowaną wzorowo.

Zapraszamy do współpracy!

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top