+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Czy można zasadzić drzewo dźwigiem?

Nietypowe zlecenia dla firmy zajmującej się usługami dźwigowymi? W naszej branży naprawdę nie brakuje zadań, które wymagają wielkogabarytowych maszyn i dużej siły udźwigu, a nie zawsze zaliczają się do standardowych prac. Kilka miesięcy temu na terenie Bazaru Koszyki nasz dźwig pomagał w… rozładunku i sadzeniu drzew.

Drzewka wyhodowano w Niemczech na specjalne zamówienie zleceniodawcy, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na najmniejszy błąd! Proces doboru odpowiedniego dźwigu nie stanowił dla nas żadnego problemu.

Najpierw rozładunek dużego, ciężkiego drzewka w poziomie, a następnie pionowanie drzewa z wielką precyzją, aby nie uszkodzić rośliny. Końcowy etap – obsypanie drzewka dookoła kruszywem, które transportowane jest w tzw. big bagach o wadze 1,3 tony.

Zleceniodawca poszukując firmy, która zrealizuje usługi dźwigowe w Warszawie i zapewni precyzyjne maszyny o dużym udźwigu, postawił na nasze doświadczenie i wykwalifikowanych operatorów maszyn dźwigowych, którzy nie boją się żadnych wyzwań i potrafią zrealizować każde zadanie.

Jeżeli mają Państwo w planach sadzenie dużych drzew lub inne prace, przy których przydadzą się solidne, profesjonalne dźwigi o dużej mocy udźwigu – zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

usługi dźwigowe Warszawa
 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top