+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Doskonały widok z kabiny mobilnego żurawia wieżowego

Mobilne żurawie wieżowe gwarantują sprawny przebieg zleceń i zdecydowanie bardziej komfortową pracę dla operatora urządzenia. Kilka dni temu mieliśmy okazję wykonywać usługi dźwigowe na terenie nowo powstającego sklepu w Warszawie, gdzie do prac oddelegowaliśmy mobilnego żurawia SPIERINGS, w którym nasz operator miał naprawdę znakomitą widoczność – co mogą Państwo zaobserwować na dołączonej fotografii.

Jak widać na załączonym obrazku, nasz operator dokładnie widzi co znajduje się pod żurawiem i w jego otoczeniu, widzi przenoszony ładunek oraz miejsce, w które ładunek należy przemieścić. Dzięki bardzo dobrej widoczności, operator ma wszystko pod kontrolą i może precyzyjnie realizować swoje zadania zapewniając nie tylko sprawny przebieg prac, ale również bezpieczeństwo. Mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS są więc naprawdę bardzo dobrym wyborem przy wielu pracach, przy których tego typu żuraw będzie bardziej odpowiednim rozwiązaniem niż zwyczajny żuraw teleskopowy.

Przypominamy, że jako jedyni w Polsce, a nawet w całej Europie Wschodniej oferujemy mobilnego żurawia SPIERINGS o udźwigu 10 ton i zasięgu ramienia 60 metrów. Zachęcamy do zapoznania się z flotą naszych maszyn, które możemy zapewnić nie tylko w Warszawie, ale również w okolicach, a w przypadku większych zleceń na terenie całego kraju.

Zapewniamy, że kwestie bezpieczeństwa są naprawdę ważne na każdym placu realizacji usług, dlatego zachęcamy naszych klientów, by korzystać z mobilnych żurawi z doskonałą widocznością z kabiny, która może być zawieszona w połowie lub na szczycie konstrukcji wieżowej żurawia.

Aby skorzystać z usługi wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie i okolicach – zapraszamy do kontaktu!

 

mobilny żuraw wieżowy

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top