+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwig klasy 50 ton TEREX DEMAG AC50 przy pracy

Rosnąca popularność mobilnych żurawi wieżowych wcale nie sprawia, że nasze żurawie samojezdne stoją bezczynnie na placu parkingowym naszej firmy. Przy wielu różnorodnych zleceniach wykorzystujemy żurawie samochodowe, które przy wielu pracach są niezastąpione i są jedynym słusznym wyborem zapewniającym wysoki poziom realizacji usługi.

Kilka dni temu otrzymaliśmy zlecenie do realizacji na terenie nowo powstających budynków mieszkalnych. Można powiedzieć, że było to standardowe zadanie dla dźwigów, które pojawia się podczas realizacji prac budowlanych. Dobrany przez dyspozytora dźwig klasy 50 ton TEREX DEMAG AC50 miał za zadanie przenosić na wysokość materiały budowlane i podawać je budowlańcom, a także umożliwić załadunek na samochody grodzic typu larssen. Usługi dźwigowe przebiegły sprawnie, a dobrany dźwig zapewnił wysoki poziom wykonywanych prac.

Takie standardowe zlecenia to dla naszej firmy prawdziwa przyjemność, ponieważ mimo standardowego charakteru, zawsze dokładamy wszelkich starań by zrealizować prace na poziomie satysfakcjonującym dla klienta, a także dla nas. Każde zlecenie chcemy realizować najlepiej jak to możliwe, dlatego wybierając dźwigi i żurawie, poświęcamy temu odpowiednią ilość czasu i zaangażowania.

Aby wynająć dźwigi samochodowe, podnośniki koszowe, mobilne żurawie wieżowe czy inne maszyny dostępne w naszej flocie, wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić zakres oraz miejsce realizacji prac. Z pewnością dobierzemy maszyny, które sprostają oczekiwaniom i zrealizują zadanie na najwyższym poziomie.

dźwig samojezdny

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top