wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki partnerem turnieju tenisowego w Warszawie!

Warszawa to miasto, w którym cały czas coś się dzieje. Rozwój stolicy nie dotyczy jedynie budownictwa i biznesu, ale również wielu inicjatyw społecznych, sportowych i kulturalnych, dzięki którym miasto tętni życiem. Nasza firma często bierze udział w różnych inicjatywach zapewniając usługi dźwigowe i podnośnikowe m.in. przy realizacji koncertów czy imprez plenerowych. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć organizację turnieju tenisowego dla młodzieży w odrobinę innej formie.

Kilka słów o turnieju

AFC Tennis Open 2021 to turniej organizowany przez grupę pasjonatów tenisa, fanów najlepszej polskiej tenisistki w historii. Inicjatywa ma charakter niekomercyjny, realizowana jest od kilku lat dzięki zaangażowaniu fan clubu Agnieszki Radwańskiej. Rozgrywki odbywają się na kortach znajdujących się zaledwie 3,5 km od naszej bazy w Warszawie.

W dwudniowym turnieju biorą udział amatorzy w różnym wieku, z różnych stron Polski, nie tylko z Warszawy, ale również z Łodzi, Lublina, Radomia, Płocka i okolic, a więc obszarów, na których realizujemy naszą działalność wykonując usługi dźwigowe w Łodzi, Lublinie, Radomiu. Celem wydarzenia jest sportowa rywalizacja, dobra zabawa, promocja tenisa i integracja miłośników tenisa ziemnego.

Dźwigi i Podnośniki jako partner turnieju

Gdy dowiedzieliśmy się, że w naszym sąsiedztwie grupa młodych ludzi z pasją organizuje własnymi siłami wydarzenie sportowe dla amatorów – nie wahaliśmy się z podjęciem decyzji, by dołączyć do wąskiego grona partnerów. Sami jesteśmy pasjonatami różnych sportów, dlatego z przyjemnością postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę i przekazać dla uczestników pamiątkowe gadżety oraz symboliczne nagrody rzeczowe.

 


Nie bez powodu nasze motto to “Podnosimy prawie wszystko!”. Z dumą, nieskromnie możemy powiedzieć, że przyczyniliśmy się do podniesienia poziomu turnieju. Takimi rzeczami warto się chwalić, ponieważ takie inicjatywy są godne naśladowania i wspierania.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w wydarzeniu!

 

 

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top