wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki w Płocku – otwieramy nowy oddział!

Spis treści

Wrzesień 2021 to wyjątkowy miesiąc dla naszej firmy. Po długich przygotowaniach wreszcie możemy oficjalnie otworzyć nowy oddział naszej firmy! Od dziś nasi klienci i zleceniodawcy mogą korzystać z biura Dźwigi i Podnośniki w Płocku. To kolejny, bardzo ważny krok na naszej drodze rozwoju i kolejny cel, który udało nam się osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości, a także dzięki wsparciu naszych klientów. Z wielką radością zapraszamy do współpracy w Płocku, Włocławku i okolicach!

Dźwigi i Podnośniki w Płocku – siedziba nowego oddziału

Dlaczego wybraliśmy Płock? To miasto oddalone od Warszawy o około 110 km (około 1,5 godziny jazdy). W ciągu ostatnich kilku lat realizowaliśmy wiele zleceń na terenie tego miasta i okolic. Zainteresowanie klientów z Płocka i Włocławka usługami naszej firmy rośnie z miesiąca na miesiąc, co oczywiście bardzo nas cieszy. To właśnie rosnący popyt na nasze usługi dźwigowe w Płocku i wynajem podnośników w tej lokalizacji zmotywowały nas, by ułatwić naszym klientom kontakt z naszą firmą i korzystanie z naszych pojazdów w wygodniejszy sposób.

Nasze biuro w Płocku dostępne jest na ulicy Przemysłowej 17, w budynku B, w lokalu 105. Kontakt z doświadczonym przedstawicielem, który pomoże dobrać najbardziej optymalne rozwiązania może być realizowany drogą mailową: wynajem@podnosimy.pl lub telefonicznie +48 509 339 982.

Obszar działania

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów wraz z uruchomieniem nowego biura – rozszerzamy obszar naszej działalności. Nasze usługi i pojazdy dostępne są dla zleceniodawców z Płocka, Włocławka i okolic. Obsługujemy Gostynin, Gąbin, Bielsk, Dobrzyń nad Wisłą, Kutno, Sierpc, Płońsk i mniejsze miejscowości.

Usługi dźwigiem i wynajem dźwigów do 500 ton

Podstawę naszej działalności stanowią dźwigi samojezdne, żurawie samochodowe o udźwigu do 500 ton, a także nowoczesne mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS. Zdecydowana większość zleceń z okolic naszego nowego oddziału to prace dźwigowe. Coraz więcej klientów dostrzega ogromny potencjał samojezdnych dźwigów wieżowych, które są gotowe do pracy w ciągu 20-30 minut, a do ich obsługi potrzebny jest jeden człowiek.

Z uwagi na bardzo duży rozwój budownictwa mieszkalnego, gdzie wykorzystywane są tradycyjne żurawie wieżowe, nasze dźwigi samochodowe również mają mnóstwo pracy w okolicach Płocka. Dlaczego? Żuraw samojezdny jest niezbędny przy montażu i demontażu swojego wieżowego, stacjonarnego kuzyna.

Usługi dźwigami i żurawiami realizujemy krótko i długoterminowo, dla klientów indywidualnych i dla firm.

Wynajem podnośnika koszowego

Nasi klienci mogą korzystać również z nowoczesnych podnośników koszowych w Płocku, Włocławku i okolicach. W naszej ofercie dostępne są zwyżki z koszem osobowym o zasięgu do 62 metrów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wykonać prace wysokościowe na dużych wysokościach, gwarantując 100% bezpieczeństwa i bardzo dobry dostęp do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Usługi realizowane podnośnikami koszowymi stanowią bardzo duży procent usług realizowanych przez naszą firmę w Płocku i okolicach. Powoli zbliża się okres jesienno-zimowy, a więc najbardziej obfity jeśli chodzi o zlecenia realizowane przy udziale podnośników. Mamy na myśli m.in. czyszczenie rynien, usuwanie nagromadzonego śniegu i strącanie sopli, usuwanie połamanych przez wiatr gałęzi czy prace związane z naprawą zerwanych linii energetycznych.

Podsumowując – jesteśmy gotowi do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń dla naszych dźwigów, podnośników koszowych, mobilnych żurawi wieżowych i ładowarek teleskopowych.

Zapraszamy do współpracy!

Aby skorzystać z naszych usług – wystarczy się z nami skontaktować i omówić szczegóły -> Kontakt – Płock

Dźwigi i Podnośniki

ul. Przemysłowa 17
Budynek B, lokal 105
09-400 Płock

+48 509 339 982

 

Dźwigi i usługi dźwigowe Płock, Włocławek

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top