+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilny żuraw wieżowy AT4-SK488 od marca w naszej flocie!

Jednym z celów naszej firmy jest nieustanny rozwój i podnoszenie poziomu usług dźwigowych i podnośnikowych w Warszawie. Właśnie dlatego nie spoczywamy na laurach i ciągle się dokształcamy, a także inwestujemy w rozwój naszej floty maszyn i urządzeń. Każdego roku w naszej ofercie pojawiają się co najmniej dwa nowe pojazdy, które starannie wybieramy tak, by uzupełniały nasz park maszynowy i godnie służyły naszym klientom. Już w marcu w Podnosimy.pl pojawi się nowy mobilny żuraw wieżowy AT4-SK488. Biorąc pod uwagę fakt, że mobilne żurawie wieżowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy zainwestować w już szóstą jednostkę marki Spierings. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w kraju w kwestii mobilnych wieżowych żurawi i jako jedyni posiadamy w swojej ofercie żurawia Spierings 60 metrów!

Mobilny żuraw wieżowy Spierings 40 metrów

Nowy żuraw, z którego klienci będą mogli korzystać od marca, to żuraw o zasięgu 40 metrów i udźwigu na końcu wysięgnika aż 2100 kg. Spierings to firma, której ufamy od lat i na której nigdy się nie zawiedliśmy. To specjaliści od żurawi wieżowych mobilnych, których pojazdy sprawdzają się w każdej sytuacji.

Maksymalny udźwig żurawia AT4-SK488 to 8000 kg. Jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 20 minut. Swoje zastosowanie znajdzie na dużych placach budowlanych, a także wszędzie tam, gdzie ustawienie tradycyjnego żurawia wieżowego nie jest możliwe. Mobilny żuraw wieżowy 40 metrów może zmieniać lokalizację nawet kilka razy w ciągu dnia, dlatego za jego pomocą można zrealizować nawet kilka zleceń w ciągu jednej doby.

Wysokość podnoszenia żurawia AT4-SK488 to 25 metrów, a to oznacza, że może on omijać przeszkody do 25 metrów wysokości. Dzięki tej ważnej zalecie jest on uniwersalny i wielozadaniowy, znajdzie swoje zastosowanie przy wielu różnych usługach, nie tylko w mieście i nie tylko w branży budowlanej.

Wynajem mobilnego żurawia wieżowego 40 metrów

Nasz nowy żuraw będzie gotowy do pracy od marca i będzie dostępny nie tylko w Warszawie. Z przyjemnością zrealizujemy usługi dźwigowe i wynajem mobilnego żurawia wieżowego w okolicznych miejscowościach i w całym województwie mazowieckim. Oferujemy jednorazową, a także długoterminową współpracę na warunkach, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy poszukujące solidnego podwykonawcy.

 

żuraw wieżowy mobilny

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top