+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilny żuraw wieżowy przy budowie przychodni na Bemowie

Nasze mobilne żurawie wieżowe mają pełne haki roboty – możemy z całą pewnością pokusić się o takie stwierdzenie. Dziś chcielibyśmy odrobinę opowiedzieć Państwu o jednym z ostatnich zleceń, które realizujemy korzystając z nowoczesnych, uniwersalnych i niezawodnych żurawi wieżowych na kołach, które dostępne są w naszej ofercie.

W warszawskiej dzielnicy Bemowo powstaje nowoczesna przychodnia medyczna. Nowa placówka powstaje przy ulicy Coopera i mimo niskich temperatur, prace budowlane cały czas posuwają się do przodu. W najbliższych latach na Bemowie, a w szczególności w Chrzanowie, liczba mieszkańców ma wzrosnąć o około 30-40 tysięcy osób, stąd konieczność zapewnienia im specjalistycznej opieki medycznej. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na drugą połowę bieżącego roku, a przyjmowanie pierwszych pacjentów ma rozpocząć się w roku 2018.

Nasza firma odgrywa bardzo ważną rolę przy budowie przychodni, ponieważ to my realizujemy usługi dźwigowe zapewniając najlepsze z możliwych rozwiązań w postaci mobilnego żurawia wieżowego SPIERINGS AT5. Model ten posiada zasięg do 48 metrów od osi obrotu, a na końcu ramienia potrafi udźwignąć 1700 kg. Dzięki kołowemu podwoziu możemy nim swobodnie manewrować i w razie potrzeby, przestawiać w ciągu dnia nawet wielokrotnie.

mobilny żuraw wieżowy
Mobilny żuraw wieżowy stosowany przy budowie przychodni sprawdza się znakomicie. Prace realizowane z użyciem tej maszyny przebiegają bezproblemowo. Zastosowanie tradycyjnego stacjonarnego żurawia wieżowego nie było konieczne, a wykorzystanie naszego modelu na podwoziu kołowym zapewniło zleceniodawcy oszczędność nie tylko w postaci finansów, ale również oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie dźwigu do pracy. Nasz żuraw wieżowy na podwoziu kołowym jest gotowy do pracy w 20 minut!

Z dumą zapewniamy profesjonalne usługi dźwigowe z obsługą operatorską przy budowie przychodni i mamy nadzieję, że pomagamy tworzyć miejsce, które będzie przyjazne pacjentom i zapewni im najwyższy poziom opieki medycznej.

Podnosimy.pl oferuje wynajem mobilnych żurawi wieżowych nie tylko w Warszawie. Nasze żurawie wieżowe dostępne są w całym województwie mazowieckim, a także na terenie całej Polski. Aby wynająć nasze maszyny – wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić zakres prac oraz ich lokalizację. Zapewniamy, że zaproponujemy Państwu satysfakcjonujące warunki współpracy, a nasze żurawie budowlane na kołach spiszą się perfekcyjnie pozostawiając po sobie dobre wrażenie i zadowolenie z poziomu zrealizowanych prac.

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top