+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilny żuraw wieżowy przy rozbudowie szpitala – Warszawa

Kolejne zlecenie, przy którym zastosowano nowoczesny mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT-4 – tym razem mieliśmy okazję przyczynić się do rozbudowy Szpitala Grochowskiego przy ulicy Grenadierów w Warszawie.

Szpital Grochowski położony jest na Pradze Południe i stanowi jeden z najważniejszych punktów medycznych na mapie stolicy. Rozbudowa placówki była wręcz konieczna, by zwiększyć liczbę pacjentów oraz zapewnić lepsze warunki funkcjonowania szpitala.

Z przyjemnością podjęliśmy się realizacji usług dźwigowych przy rozbudowie szpitala, gdzie główne zadania polegały na przenoszeniu materiałów budowlanych na dużą wysokość oraz na podawaniu dużych elementów konstrukcyjnych na nowo powstające piętro. Do tego rodzaju prac oddelegowaliśmy nowoczesnego żurawia wieżowego mobilnego SPIERINGS AT-4, który znakomicie sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca do realizacji prac. Mobilność żurawia na ulicy Grenadierów była bardzo przydatna, a możliwość realizacji prac na dużej wysokości, przy wsparciu nowoczesnego żurawia sprawiła, że nasze zadania zostały zrealizowane naprawdę sprawnie.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie realizujemy przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, zwłaszcza że żurawie mobilne samochodowe wyposażone są w dodatkowe reflektory i mogą wykonywać swoje zadania nawet w środku nocy. Aby skorzystać z naszych żurawi mobilnych z roboczą wieżą wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić miejsce i zakres prac, a z pewnością zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązania i warunki współpracy.

 

mobilny żuraw wieżowy

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top