+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilny żuraw wieżowy Spierings AT-6 – prace na warszawskim Powiślu

Mobilne żurawie wieżowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów korzystających z usług Podnosimy.pl. Spowodowane jest to przede wszystkim dużą uniwersalnością samochodowych dźwigów wieżowych, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne żurawie wieżowe montowane na stałe do podłoża. Największym żurawiem tego typu jest żuraw wieżowy Spierings AT-6 o zasięgu 60 metrów – z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która dysponuje takim modelem.

W ostatnim czasie nasz najlepszy żuraw wieżowy realizował usługi podczas prac rewitalizacyjnych na terenie Elektrociepłowni Powiśle, która zmienia się w nowoczesne centrum biznesowe w towarzystwie wielu restauracji i luksusowych apartamentów.

Wybór Spierings AT-6 podyktowany był prostym argumentem – usługi dźwigowe realizowane za pomocą tego mobilnego żurawia przebiegają znacznie szybciej, niż przy stosowaniu innego rodzaju rozwiązań. Nasz mobilny żuraw wieżowy to przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, żuraw ruchomy, który można przygotować do pracy w ciągu zaledwie 30 minut, można go wielokrotnie w ciągu dnia przestawiać zgodnie z zapotrzebowaniem. Dodatkowo wielkim atutem jest fakt, że ramię żurawia na swoim końcu może podnieść aż 1700 kg!

Naszym klientom chętnie proponujemy wynajem mobilnego żurawia wieżowego Spierings AT-6, ponieważ to odpowiedź na oczekiwania wymagającego klienta, który chce realizować prace dźwigowe w miejscach trudno dostępnych dla innych żurawi. Wszędzie tam, gdzie tradycyjny żuraw budowlany się nie zmieści, można zastosować żuraw wieżowy na podwoziu samochodowym. To znaczna oszczędność czasu, pieniędzy i oczywiście nerwów! Warto tu podkreślić, że do obsługi mobilnego dźwigu wieżowego potrzebny jest wyłącznie jego operator – nie potrzeba dodatkowych osób tak, jak w przypadku tradycyjnego żurawia wieżowego osadzanego na stałe na podłożu.

Największy mobilny żuraw wieżowy w Polsce dostępny jest przede wszystkim w Warszawie i okolicach, ale jesteśmy otwarci na współpracę w innych częściach Polski. Zapraszamy więc do kontaktu i korzystania z szerokich możliwości naszego żurawia wieżowego na podwoziu kołowym, a także do zapoznania się z ofertą pozostałych maszyn dźwigowych i podnośnikowych.

Jesteśmy gotowi do realizacji każdego, nawet największego wyzwania!

 

mobilny żuraw wieżowy

 

Mobilny żuraw wieżowy Spierings AT-6 – prace na warszawskim Powiślu
5 (100%) 4 votes

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top