+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Największy dźwig samojezdny na świecie – Liebherr LTM 11200-9.1

Największym żurawiem samochodowym w naszej ofercie jest żuraw TEREX klasy 500 ton. Nie jest to jednak największy żuraw samojezdny dostępny na rynku. Prawdziwym kolosem, który budzi podziw, a nawet odrobinę grozy, jest maszyna wyprodukowana przez firmę Liebherr. Dźwig samojezdny Liebherr LTM 11200-9.1 to największa maszyna dźwigowa na świecie, którą można zobaczyć na największych placach budowy. Możliwości techniczne robią naprawdę ogromne wrażenie – aż ciężko to sobie wyobrazić! Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma informacjami, które przedstawiają największego na świecie żurawia samojezdnego.

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 11200-9.1

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 11200-9.1 to model, który może bez problemu przenieść np. 63-metrowe skrzydła największej na świecie turbiny powietrznej E-126. Ma nie tylko najdłuższe ramię, ale i moc – jest w stanie podnieść przedmiot, którego waga może dochodzić nawet do 1200 ton!

Ramię teleskopowe tego dźwigu złożone jest z 8 części i jest w stanie podnieść aż 6 rekordowej wielkości płetwali błękitnych na wysokość 2,5 metra, bądź coś lżejszego i bardziej poręcznego na wysokość 10 metrów. Umożliwia to przeciwwaga LTM 11200, której waga wynosi 202 tony.

Wysięgnik żurawia napędzany jest sześcio-cylindrowym silnikiem o mocy 240kW, kolumna ośmio-cylindrowym o mocy 50kW. Ramię żurawia waży 100 ton i jest tak samo długie, co sam pojazd. Musi być transportowane osobno w miejsce, w którym żuraw samojezdny LTM 11200 ma być rozstawiony, a następnie musi zostać złożone i przygotowane do pracy. Ten ogromny żuraw jest podobnej szerokości, co inne żurawie, dzięki czemu na miejsce realizacji prac może dojechać z prędkością 75 km/h.

Największy na świecie żuraw samojezdny LIEBHERR LTM 11200-9.1 dostępny jest przede wszystkim w kraju swojego producenta, czyli w Niemczech, a także w wielu firmach realizujących swoje prace dźwigowe na terenie USA.

Wynajem żurawia LIEBHERR LTM 11200-9.1

Na dzień dzisiejszy powyższy model nie jest dostępny w naszej ofercie, ale dysponujemy szeregiem innych dźwigów i żurawi, które są gotowe do pracy. Jeżeli chcą Państwo zlecić usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach – zapraszamy do kontaktu i podejmowania współpracy. Z przyjemnością pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania i dźwigi, które spełnią oczekiwania i perfekcyjnie wykonają stawiane przed nimi zadania.

Nasze żurawie LIEBHERR o mniejszym udźwigu dostępne są w Warszawie, Pruszkowie, Piasecznie, Nadarzynie, Ożarowie Mazowieckim, Lublinie, Łodzi czy Radomiu.

 

dźwigi samojezdne

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top