+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nasze dźwigi przy budowie II linii metra w Warszawie

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że nasze dźwigi pracują przy realizacji jednej z największych inwestycji budowlanych w Warszawie. Mowa o II linii metra warszawskiego, przy której wykorzystywane są nasze usługi dźwigowe i podnośnikowe. Jako firma, która lubi wyzwania i okazje do poszerzania doświadczeń, z wielką radością przystąpiliśmy do współpracy przy realizacji powyższej inwestycji.

Długość całej nowej linii metra w Warszawie ma wynieść około 31 km.  Dzięki rozbudowie metra standardy komunikacji miejskiej w stolicy Polski będą porównywalne z poziomem komunikacji miejskiej takich miast jak chociażby Paryż czy Berlin. Nie można bowiem zaprzeczyć, że metro to naprawdę szybki i sprawny, a także nowoczesny sposób poruszania się po dużych miastach, którego w Warszawie nie może zabraknąć. Istniejąca już pierwsza linia metra, będąca w trakcie realizacji druga linia metra, a także planowana trzecia linia metra pozwolą na bezproblemowe poruszanie się po całej Warszawie, a przy tym umożliwią unikanie korków ulicznych.

Rozwój stołecznego metra z całą pewnością korzystnie wpłynie na łatwość poruszania się po stolicy, a więc na zwiększenie wygody przemieszczania się w obrębie miasta. Nasi klienci, a także wielu naszych pracowników będzie korzystać z II linii metra w Warszawie, dlatego nasze zaangażowanie w realizację prac jest szczególne – budujemy dla naszych klientów i dla siebie!

Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć – budowa II linii metra w Warszawie.

W galerii można zobaczyć nasze dźwigi samojezdne, a także urządzenia podnośnikowe, które wspomagają pracę budowlańców. Oczywiście nasze usługi dźwigowe realizujemy zapewniając wykwalifikowanych operatorów, którzy sprawnie radzą sobie ze stawianymi zadaniami. Przy każdym etapie prac stawiamy na jakość, terminowość i pełne zaangażowanie.

Jako mieszkańcy Warszawy cieszymy się, że zapewniając wynajem dźwigów przy budowie II linii metra, pracujemy na wspólną korzyść wszystkich mieszkańców naszego miasta. Doświadczenia zdobyte podczas prac przy niniejszej inwestycji, pomogą nam w przyszłości realizować nasze zadania na jeszcze lepszym poziomie.

Oczywiście mimo wielu zadań przy budowie nowej linii metra, chętnie podejmujemy się kolejnych zleceń – zapraszamy więc do współpracy!

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top