+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nasze żurawie i podnośniki przy montażu logotypu PGE Narodowy w Warszawie

Duże wyzwania lubimy nie od dziś! Nasza firma od wielu lat podejmuje się zleceń, które wymagają niezawodności, najnowocześniejszego sprzętu i wysoko wykwalifikowanych operatorów urządzeń. Z dużą przyjemnością przyjęliśmy zlecenie związane ze Stadionem Narodowym w Warszawie.wynajem podnośników i żurawi

Naszym zadaniem był montaż dużych elementów – logotypu PGE Narodowy na dużej wysokości.

Przygotowania do tego projektu rozpoczęły się na początku kwietnia 2016 roku. Wtedy odbyły się pierwsze oględziny oraz dobór maszyn, którymi nasza firma miała wykonywać prace. Wybraliśmy nowoczesny podnośnik koszowy o wysokości roboczej 62 metry: SCANIA WUMAG WT620 i żuraw samojezdny klasy 100 ton, z teleskopem hydraulicznym o długości 59,4 m TEREX DEMAG AC100/4L.

Po uzyskaniu od zarządcy obiektu szczegółowych wytycznych dotyczących maksymalnych nacisków na podłoże na terenie stadionu dokonaliśmy dokładnych wyliczeń nacisków na podpory na naszych maszynach oraz dobraliśmy odpowiednie podkłady pod podpory. Dla klienta do pracy podnośnika przygotowaliśmy specjalnie do tego zadania odpowiednio duże podkłady teflonowe. Do pracy żurawia niezbędne było zastosowanie dużych podkładów kolejowych.

Pierwsze prace, początkowo samego podnośnika koszowego, rozpoczęliśmy od 17 maja. Pomiary geodety, następnie montaż uchwytów, by od 28 lipca zacząć ostatni etap montażu z użyciem podnośnika oraz żurawia. W pierwszej kolejności zamontowano konstrukcję pod litery, a następnie poszczególne litery składające się na logotyp najważniejszego stadionu sportowego w Polsce.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz dużego doświadczenia naszych operatorów i ekipy montażowej cały proces instalacji logotypu przebiegł sprawnie, szybko i bezpiecznie, zarówno od strony Wybrzeża Szczecińskiego, jak i od Alei Zielenieckiej.

Jako firma Dźwigi i Podnośniki jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie my mogliśmy pomóc w instalacji nazwy dla Stadionu Narodowego.

Zapraszamy do korzystania z usług wynajem żurawi samojezdnych i wynajem podnośników koszowych w Warszawie.

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top