+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nietypowe zastosowanie podnośników koszowych w pandemii koronawirusa

Maszyny i pojazdy stosowane w branży usług dźwigowych i podnośnikowych, poza swoim typowym zastosowaniem, od czasu do czasu spotykają się z zastosowaniem, które może zaskakiwać. W historii działalności naszej firmy spotykaliśmy się wielokrotnie z dość nietypowymi zleceniami, takimi jak chociażby wodowanie barki, podstawienie podnośnika koszowego pod okno kobiety, której nasz zleceniodawca chciał się oświadczyć czy transport ogromnych i bardzo drogich silników samolotowych. Można powiedzieć, że wiele ciekawych zleceń już zrealizowaliśmy i nic nie powinno nas zaskakiwać. Zdarza się jednak, że kreatywność zleceniodawców przekracza nasze oczekiwania i domysły. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć o historii, która co prawda nie przydarzyła się nam, ale zagościła w branży usług podnośnikowych jako ciekawy przykład nietypowego zastosowania podnośnika koszowego.

Ciekawe zastosowanie podnośnika koszowego związane z koronawirusem

Jak wiemy, od początku marca w Polsce panuje koronawirus, który wiele zmienił w funkcjonowaniu tak naprawdę w każdym aspekcie życia. Obostrzenia związane z próbami ograniczenia rozprzestrzenienia się koronawirusa dotknęły chociażby sportu. Przez dłuższy czas wydarzenia sportowe nie mogły odbywać się z udziałem publiczności, później ograniczono liczbę osób mogących przebywać na trybunach sportowych do 25%. Dla wielu kibiców spragnionych sportowych emocji i kibicowania ulubionym sportowcom brak możliwości oglądania imprezy sportowej na żywo to bardzo dotkliwa niedogodność. Nie dość, że trzeba chronić się przed wirusem to nie można również czerpać przyjemności z oglądania sportowego widowiska na żywo. Co do tego mają podnośniki koszowe? W wielu miastach w Polsce firmy oferujące swoim klientom profesjonalny i nowoczesny wynajem podnośników koszowych otrzymały zlecenia od kibiców, którzy… zdecydowali się wynajmować podnośniki koszowe, by z poziomu kosza osobowego oglądać imprezę sportową.

Dla firm oferujących wynajem podnośnika takie zlecenie to oczywiście tzw. bułka z masłem do wykonania, ponieważ jedyne, co trzeba zrobić, to na czas imprezy sportowej podstawić podnośnik koszowy pod obiekt i podnieść kosz z odpowiednio zabezpieczonym fanem sportu na odpowiednią wysokość. Dla pasjonata sportu wydatek rzędu kilkuset złotych za wynajęcie podnośnika z koszem osobowym to koszt porównywalny z kosztami biletu na trybunie VIP. Czy to duży koszt? Można śmiało powiedzieć, że nie, ponieważ widok z kosza podnośnika, z 30 czy 40 metrów, skąd doskonale widać, jak na dłoni wszystko, co dzieje się na arenie wydarzeń sportowych, to widok warty swojej ceny dla kogoś, kto pasjonuje się sportem.

W ostatnich tygodniach z podobnego rozwiązania skorzystało wielu miłośników sportów motorowych, kibice piłkarscy czy pasjonaci innych dyscyplin. Dla firm oferujących podnośniki koszowe to dodatkowe zlecenia i możliwość zarobku, a dla fanów sportu możliwość obejścia zakazów i sposób na przechytrzenie koronawirusa. Warto dodać, że oglądanie meczu z kosza osobowego jest bezpieczne jeśli chodzi o kontakt z koronwirusem z prostej przyczyny – w koszu osobowym mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby, które są odpowiednio oddalone od innych osób i możliwych źródeł zakażenia.

Choć firmy oferujące wynajem zwyżek koszowych i podnośników z koszem cieszą się z dodatkowych zleceń, wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy i będziemy mogli normalnie żyć, bez obaw o bezpieczeństwo.

Wynajem podnośników koszowych w województwie mazowieckim

Zachęcamy do korzystania z naszych podnośników koszowych, które są gotowe do realizowania zleceń przez cały rok, 24 godziny na dobę. Z przyjemnością udostępnimy nasze podnośniki fanom sportu, którzy chcieliby oglądać ulubione dyscypliny, a nie mogą w nich uczestniczyć z poziomu trybun na obiektach sportowych.

Realizujemy usługi podnośnikowe i wynajem podnośników w Warszawie i na terenie całego województwa mazowieckiego. Oczywiście podczas realizacji zleceń nasi operatorzy maszyn zachowują wszelkie zasady bezpieczeństwa i wytyczne dotyczące pracy w dobie koronawirusa. Z firmą Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa można współpracować bezpiecznie!

podnośnik koszowy

 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top