+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nowe sprzęty w naszej flocie maszyn!

Zainteresowanie naszymi usługami rośnie z każdym dniem, dlatego aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, stawiamy na ciągły rozwój i korzystamy z każdej dogodnej okazji, by podnieść poziom naszych usług. Specjalnie dla naszych klientów postanowiliśmy powiększyć nasz park maszyn o kolejne sprzęty, które będą realizowały usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach.

Do naszej oferty maszyn dźwigowych dołączył nowy mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT3 o wysięgu 30 metrów i udźwigu maksymalnym na końcu wysięgnika 1700 kg. Nie da się nie zauważyć, że zapotrzebowanie na mobilne żurawie wieżowe rośnie i że coraz więcej klientów w Warszawie i okolicach stawia właśnie na ten typ maszyn. Właśnie dlatego postanowiliśmy zainwestować w nowego żurawia, który będzie Państwu służył przez wiele lat zapewniając bezpieczeństwo i wysoki poziom świadczonych usług.

Poszerzyliśmy naszą ofertę dźwigów samojezdnych o już drugiego w naszej flocie żurawia TEREX DEMAG AC50 z 40-metrowym teleskopem hydraulicznym i maksymalnym udźwigu 50 ton. Ten model stosowany jest przy wielu zleceniach na usługi dźwigowe w Warszawie i całym województwie mazowieckim.

Zainwestowaliśmy również w 3-osiowy ciągnik siodłowy z naczepą 5-osiową. Całkowita dopuszczalna masa tego zestawu to aż 60 ton!

Dzięki rozwojowi naszej floty maszyn możemy realizować znacznie więcej zleceń, a tym samym obsługiwać większą liczbę klientów. Przy realizacji prac dźwigowych stawiamy na najwyższą jakość, dlatego chętnie inwestujemy w rozwój naszej firmy. Możemy Państwu obiecać, że nie spoczniemy na laurach i będziemy rozwijać nasz park maszynowy, by móc pracować jeszcze lepiej, wydajniej i przy większej liczbie zleceń.

Aby skorzystać z naszych dźwigów, żurawi, podnośników koszowych czy mobilnych żurawi wieżowych zapraszamy do kontaktu. Z pewnością dobierzemy najlepsze rozwiązania i maszyny, które sprawnie poradzą sobie z powierzonymi pracami i spełnią oczekiwania zleceniodawcy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych mobilnych żurawi wieżowych i podnośników koszowych.

Jesteśmy gotowi do realizacji Państwa zleceń!

dźwigi i żurawie Warszawa

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top