wynajem@podnosimy.pl

Nowość w ofercie: dźwig samojezdny Terex-Demag AC40 klasy City

Spis treści

Nowości w naszej firmie ciąg dalszy! A to wszystko w odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych klientów i wciąż powiększające się zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dźwigowe. W związku z wdrożeniem nowego planu dotyczącego kierunku rozwoju naszej firmy, kilka dni temu naszą flotę maszyn wzmocnił nowoczesny dźwig samojezdny TEREX-DEMAG AC40 klasy City. Co to oznacza? Do jakich prac nowy żuraw będzie idealny?

Dźwigi klasy city – czym się charakteryzują?

Dźwigi City, które mogą być nazywane dźwigami miejskimi, to pojazdy, które sprawdzają się przy zleceniach tam, gdzie masa dźwigu oraz jego wymiary mają znaczenie. W przypadku tego typu dźwigów idealnych środowiskiem pracy są ciasne przestrzenie, takie jak hale, kopalnie, elektrociepłownie. Modele dźwigów zaliczane do kategorii city to pojazdy o mniejszej masie i mniejszych wymiarach niż klasyczne dźwigi samojezdne. Właśnie dlatego nie potrzebują one dużo miejsca, aby rozstawić się do pracy.

Bardzo ważną cechą dźwigów samojezdnych klasy city jest to, że mogą one przenosić ładunek za pomocą teleskopowego wysięgnika w poziomie. W przypadku zwykłych żurawi samochodowych nie ma takiej możliwości – jest to niemożliwe technicznie, a poza tym jest to surowo zabronione.

Nowy dźwig samojezdny TEREX-DEMAG AC40 City w ofercie

Nasz nowy pojazd to jeden z najczęściej stosowanych dźwigów typu city w Polsce. Nowoczesny dźwig samojezdny TEREX-DEMAG AC40 City to solidne wzmocnienie dla naszej oferty, ponieważ dzięki niemu możemy realizować prace w trudno dostępnych i ciasnych miejscach, w tym zlecenia nietypowe.

Najważniejsze zalety naszego nowego dźwigu to:

  • krótkie podwozie, ponieważ ten model nie ma przedniej kabiny do jazdy
  • jest niski – 3,085m wysokości przejazdowej, wysokość przy obniżonym zawieszeniu – 2,995m
  • obrys przeciwwagi jest mniejszy niż w klasycznych żurawiach R-3,35
  • możliwość pracy w obrocie 360 stopni

Dźwig, dzięki możliwości transportu wysięgnikiem teleskopowym nie tylko w pionie, ale również w poziomie, ma swoje szerokie zastosowanie w halach i innych dużych pomieszczeniach. Jego stosunkowo mała masa (32 tony z pełną przeciwwagą) i mniejsze rozmiary (3,085m wysokości, około 9m długości) pozwalają również na pracę na mostach i w wielu innych ciasnych miejscach.

Szczegółowe informacje dotyczące parametrów można znaleźć tutaj: dźwig samojezdny TEREX-DEMAG AC40 City – parametry.

W niedalekiej przyszłości naszą flotę maszyn powiększą kolejne dźwigi klasy city. To kierunek, w którym chcemy podążać, by świadczyć usługi dźwigowe na najwyższym poziomie.

Wynajem w Warszawie i całym województwie mazowieckim

Zapotrzebowanie na usługi dźwigowe realizowane za pomocą dźwigów klasy city nieustannie rośnie. Wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania ofertowe dotyczące wynajmu tego typu żurawi. Teraz nasi klienci z Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna, Radomia, Płocka i okolic mogą korzystać z nowego dźwigu w naszej ofercie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę realizowaną przez naszych najlepszych operatorów z doświadczeniem przy pracy za pomocą dźwigów klasy city.

Nasz nowy dźwig może być wynajmowany długo i krótkoterminowo. Jest dostępny dla klientów indywidualnych, jak również dla firm poszukujących podwykonawcy.

Aby ustalić warunki współpracy oraz zakres i termin realizacji usług – zachęcamy do kontaktu:

Wynajem dźwigów klasy City w innych lokalizacjach

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, nasz dźwig klasy city dostępny jest również w innych częściach Polski. Obsługujemy klientów z Łodzi, Lublina, wspomnianego wyżej Włocławka (obsługiwany przez oddział Płock), Świdnika, Sierpca, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza i okolic. Co więcej, jesteśmy otwarci na realizowanie zleceń na terenie całego kraju, gdy mowa o długofalowej współpracy.

Aby nawiązać współpracę w Łodzi, Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim i okolicach – wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły.

Zapraszamy do korzystania z naszego dźwigu klasy city! Jesteśmy gotowi do działania.

dźwig samojezdny AC40 City

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top