+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nowy mobilny żuraw wieżowy na rynku – Spierings SK487-AT3 City Boy

Aby móc ciągle się rozwijać i podnosić poziom usług firmy, cały czas śledzimy nowości w naszej branży. Nie mogliśmy więc przejść obojętnie obok premiery najnowszego żurawia firmy Spierings, której dźwigi dostępne są w naszej bogatej flocie maszyn. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem nowiną i krótko przedstawić nowoczesny mobilny żuraw wieżowy SK487-AT3 City Boy.

City Boy to żuraw wieżowy o konstrukcji, która jest najbardziej kompaktowa ze wszystkich produktów marki Spierings. Wymiary? 2,5 metra szerokości, 4 metry wysokości i 13,08 metra długości całkowitej, a to oznacza że najnowsze „dziecko” marki jest niezwykle łatwe w manewrowaniu, a to kluczowa zaleta i wartość. Trzyczęściowa wieża modelu może być rozszerzona do wysokości haka 30,3 metra. Czteroczęściowy wysięgnik może być obsługiwany z ziemi, jak i tradycyjnie – z kabiny operatora, dzięki czemu widoczność jest naprawdę optymalna.

Mobilny żuraw wieżowy SK487-AT3 City Boy posiada znakomite parametry techniczne. Jego udźwig maksymalny to aż 7 ton do promienia 11,96 metra, a przy promieniu maksymalnym – 40 metrów, udźwig na końcu wysięgnika to 1 700 kg. Maksymalny moment obciążenia można wykorzystać przy pracy na bok i do tyłu przy kącie 210 stopni.

Wieża żurawia posiada 4 możliwe wysokości: 21, 24, 27 i 30 metrów. Możliwe jest wychylenie wysięgnika pod kątem 15, 30 lub 45 stopni, przy zachowaniu maksymalnej wysokości podnoszenia 55,45 metra. Warto dodać, że nowa konstrukcja głowicy wieży umożliwia uzyskanie wysokiej charakterystyki podnoszenia z wysuniętym wysięgnikiem w całkowitym zakresie 360 stopni. Nowa konstrukcja podpór stabilizacyjnych umożliwia większy rozstaw z podwozia długości 2,5 metra, o stałych szerokościach 4,5,5,7 i imponujących 7,25 metra, a to oznacza wzrost o 950 mm w porównaniu do istniejących już konstrukcji.

Mobilne żurawie wieżowe SK487-AT3 City Boy to żurawie przyszłościowe, mogą być napędzane silnikiem hybrydowym lub w pełni elektrycznym, co czyni nowość marki Spierings naprawdę godną uwagi i zainteresowania każdej firmy, która stawia na wysoką jakość i najlepsze rozwiązania.

Można powiedzieć, że City Boy to marzenie każdego operatora maszyn budowlanych. A marzenia trzeba realizować! Najnowszy model żurawia w przyszłości pojawi się w Podnosimy jako solidne wsparcie i uzupełnienie naszej floty dźwigów i żurawi dostępnych w Warszawie, województwie mazowieckim i okolicach.

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top