wynajem@podnosimy.pl

Nowy podnośnik koszowy klasy 53 metry w naszej ofercie!

W dynamicznym świecie, gdzie tempo prac i wymagania rosną, elastyczność i efektywność stają się kluczowymi elementami każdego przedsiębiorstwa. Inwestowanie w rozwój firmy to bardzo dobry krok, który opłaci się w przyszłości. Właśnie dlatego z dumą ogłaszamy nowy nabytek w naszej flocie pojazdów – Palfinger WT-530, podnośnik koszowy klasy 53 metry, otwierający nowe możliwości i podnoszący standardy obsługi wysokościowych zadań.

Palfinger WT-530 to nie tylko kolejny pojazd w naszej imponującej flocie, to krok w przyszłość usług podnośnikowych. Nowy podnośnik koszowy jest wyjątkowy ze względu na swoje imponujące parametry techniczne i wszechstronne zastosowanie, co czyni go doskonałym narzędziem do wykonywania zadań na różnych poziomach wysokości.

Podstawowe parametry techniczne

Palfinger WT-530 wyróżnia się imponującymi parametrami technicznymi, które pozwalają na elastyczne i efektywne wykonywanie zróżnicowanych zadań. Oto kilka kluczowych informacji na temat tego nowoczesnego podnośnika koszowego:

  1. Wysokość robocza 53 metry: Dzięki tej imponującej wysokości, Palfinger WT-530 umożliwia dostęp do trudno dostępnych miejsc i realizację prac na dużych wysokościach.
  2. Wysięg boczny 40 metrów: Znaczny zasięg boczny pozwala na pracę w obszarach o dużym stopniu skomplikowania i różnorodności, dając naszym klientom możliwość elastycznego dostępu do różnych punktów na wysokości. Dzięki imponującemu wysięgowi bocznemu nie ma potrzeby częstego przestawiania pojazdu w inne miejsce, by można było dotrzeć na odpowiednią wysokość i szerokość. Usługi podnośnikowe stają się łatwiejsze i wygodniejsze!
  3. Nośność kosza 600 kg: Wyjątkowa nośność kosza pozwala na przewożenie większej liczby pracowników i większej ilości narzędzi i materiałów, co z kolei skraca czas pracy oraz zwiększa efektywność operacji na wysokości.
  4. Automatyczny system poziomowania: Palfinger WT-530 został wyposażony w zaawansowany system poziomowania, zapewniający stabilność podczas pracy na nierównym terenie, co zwiększa bezpieczeństwo operatora i pracowników na miejscu pracy.

Przykładowe zastosowanie w praktyce

Nowy podnośnik koszowy Palfinger WT-530 otwiera przed nami nowe horyzonty w obszarze usług podnośnikowych na dużych wysokościach. Jego wszechstronne zastosowanie sprawia, że może być wykorzystywany w różnych branżach i zadaniach. Oto kilka przykładów praktycznego zastosowania:

  1. Prace budowlane: Palfinger WT-530 umożliwia łatwe i bezpieczne przemieszczanie się pracowników na budowach, nawet w trudno dostępnych miejscach i przy wysokich budynkach czy konstrukcjach.
  2. Konserwacja i naprawy: Dzięki dużemu zasięgowi bocznemu i wysokości roboczej, podnośnik ten doskonale sprawdza się podczas prac konserwacyjnych na budynkach i infrastrukturze.
  3. Prace montażowe: Bezpieczne dostarczanie pracowników na znaczne wysokości ułatwia przeprowadzanie prac montażowych, zwłaszcza w obszarze linii energetycznych czy instalacji przemysłowych.

Dzięki dużemu zasięgowi nowego podnośnika koszowego możemy realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia i docierać tam, gdzie nie dotrze nasza konkurencja! Podnosimy jeszcze lepiej, jeszcze wyżej i jeszcze bezpieczniej!

Wynajem podnośnika koszowego Palfinger WT-530

Nasz nowy pojazd przechodzi ostatnie przygotowania w parku maszynowym, by już za chwilę wyjechać na ulice Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferujemy wynajem podnośników koszowych, w tym prezentowanego modelu, dla klientów indywidualnych i dla firm oraz wykonawców dużych projektów.

Wynajem naszych podnośników oferujemy krótko i długoterminowo – głównie na terenie Warszawy, Płocka, Pruszkowa, Piaseczna i okolicznych miejscowości.

W przypadku dużych zleceń i dłuższych kontraktów – chętnie zapewnimy nasz nowoczesny podnośnik koszowy na terenie całej Polski. Oczywiście pojazd udostępniamy wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez najlepszego operatora.

Aby wynająć podnośnik koszowy klasy 53 metry Palfinger WT-530 – skontaktuj się z nami i przedstaw szczegóły prac do wykonania.

Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie!

 

podnośnik koszowy klasy 53 metry

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top