+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nowy wygląd strony Podnosimy.com.pl

Zbliża się Nowy Rok, a więc i nowe wyzwania i kolejny rok naszej działalności w branży usług podnośnikowych i dźwigowych. Postanowiliśmy więc wprowadzić nowości na naszej stronie internetowej. Pierwszą z nowości jest nowa szata graficzna naszej firmowej strony. Prezentujemy Państwu zupełnie nowy, profesjonalny wygląd strony firmy Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.com.pl.

Nasza nowa strona jest dużo bardziej przejrzysta i funkcjonalna, dzięki czemu nasi klienci mogą szybciej i sprawniej wyszukać interesujące ich zagadnienia, takie jak usługi dźwigowe czy poszczególne modele oferowanych przez nas dźwigów, podnośników i żurawi budowlanych. Dzięki nowej konstrukcji naszej strony zdecydowanie łatwiej wyszukać odpowiednie dla siebie urządzenia podnośnikowe i dźwigowe.

Dużym walorem naszej nowej strony internetowej jest oryginalny kalkulator, za pomocą którego można określić jaki dźwig należy wybrać do realizacji danej usługi. Wystarczy określić promień pracy dźwigu oraz ciężar, a kalkulator wskaże które urządzenie należy wybrać do danego zadania.

Nowy wygląd naszej strony prezentującej dźwigi i podnośniki z naszej oferty jest dowodem na to, że stale inwestujemy w swój rozwój i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top