+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nowy żuraw klasy 160 TON TEREX DEMAG AC 160-2 dostępny w naszej firmie!

Z przyjemnością informujemy, że flota naszych dźwigów i żurawi znów się powiększyła! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także chcąc realizować nasz długofalowy plan rozwoju firmy i podnoszenia poziomu naszych usług, wprowadzamy do oferty nowego żurawia klasy 160 ton!

Żuraw samojezdny klasy 160 ton TEREX DEMAG AC 160-2 posiada 64 metrowy teleskop hydrauliczny, który z powodzeniem można wydłużyć o 33 metrowy wysięgnik pomocniczy. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć bardzo dużą wysokość roboczą wynoszącą aż 97 metrów! Model ten do pełnej mobilizacji potrzebuje przeciwwag o łącznej wadze 54 tony, które transportowane są na dwóch ciągnikach siodłowych z naczepami. Maksymalny udźwig 160 ton – jest to jeden z największych dźwigów dostępnych w naszej ofercie.

Jesteśmy bardzo dumni z rozszerzenia naszej oferty o powyższy model, który charakteryzuje się niezawodnością, bardzo dużym zasięgiem pracy ramienia dźwigu oraz mocą udźwigu, która pozwala na stosowanie maszyny przy nawet najbardziej wymagających zleceniach.

Nowy żuraw jest już dostępny do dyspozycji naszych klientów wraz z profesjonalną obsługą operatorów.

Aby wynająć żurawie samojezdne z profesjonalną obsługą i skorzystać z pracy naszego nowego dźwigu – zapraszamy do kontaktu.  Nasi dyspozytorzy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą dobrać maszynę najbardziej odpowiednią do zrealizowania prac dźwigowych.

Jesteśmy otwarci na zlecenia nie tylko w Warszawie, Pruszkowie, Piasecznie czy okolicach, ale również realizujemy usługi dźwigowe z wykorzystaniem naszych dźwigów, w tym również nowego żurawia klasy 160 ton TEREX DEMAG AC 160-2 na terenie całego kraju.

Nasze dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne są w pełni gotowe do pracy i realizacji Państwa zlecenia!

PODNOSIMY najlepiej w branży!

żurawie samojezdne Warszawa

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top