+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Odrano Wola – prace żurawiem samojezdnym klasy 160 ton

Od samego początku naszej działalności, nie boimy się wyzwań, dlatego z przyjemnością podjęliśmy się realizacji zlecenia w miejscowości Odrano Wola, w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nasz zleceniodawca zgłosił zapotrzebowanie na maszynę, która sprosta nie lada wyzwaniu – przetransportowaniu wielkogabarytowej maszyny wewnątrz niezbyt wysokiej hali.

Do prac oddelegowaliśmy żuraw samojezdny klasy 160 ton TEREX – DEMAG AC160-2 wraz z profesjonalną obsługą operatora z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami. Nasz żuraw i operator musieli poradzić sobie z dość poważnym ograniczeniem w postaci wysokości hali, w której należało zrealizować usługę. W niewysokim pomieszczeniu należało przetransportować maszynę o wadze 45 ton.

Nasz operator mógł używać jedynie podstawowego teleskopu, bez możliwości rozsunięcia ramienia żurawia. W momencie rozstawienia żurawia jego pozycja musiała być wymierzona wręcz co do centymetra. Zastosowany sposób pracy oraz dobór odpowiedniego żurawia zaowocowały sprawnym przebiegiem zadania i pełnym zadowoleniem naszego klienta.

Prace w niskich pomieszczeniach, gdzie trzeba przenieść bardzo duże ciężary, to duże wyzwanie dla firmy realizującej usługi dźwigowe. Każdy, nawet najmniejszy błąd, może zakończyć się tragicznie, dlatego ważne jest, by poświęcić odpowiednią ilość czasu na wybór maszyny, która będzie adekwatna do realizowanych prac. Nawet najmniejszy detal może mieć wpływ na przebieg zlecenia i może zaważyć na bezpieczeństwie.

Nasi dyspozytorzy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, by dobierać dźwigi i żurawie do różnego rodzaju zadań, również do takich wyzwań jak transport maszyny w niewysokiej hali. Zachowanie zasad BHP i zapewnienie bezpieczeństwa to dla nas priorytety stawiane na równi z wykonaniem usługi na wysokim poziomie.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy gotowi do realizacji usług w różnych częściach Warszawy, a także w całym województwie mazowieckim. Nasze dźwigi i żurawie czekają na kolejne wyzwania. Bogata flota żurawi i dźwigów pozwala każdorazowo dobrać odpowiednie maszyny i urządzenia, które spiszą się wzorowo i zapewnią bezpieczny przebieg usług oraz satysfakcję dla klienta i dla nas.

Czekamy na telefon i kolejne ciekawe wyzwanie!

żuraw samojezdny 160 ton

Odrano Wola – prace żurawiem samojezdnym klasy 160 ton
5 (100%) 4 votes

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top