+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Opinie o Dźwigi i Podnośniki – Podnosimy.pl – opinie naszych klientów

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wybrane opinie dotyczące współpracy z naszą firmą. Pozwoliliśmy sobie zebrać recenzje naszych klientów, opublikowane przez nich na naszej stronie społecznościowej na Facebooku oraz w mapach Google. Mamy nadzieję, że zaprezentowane opinie pozwolą Państwu bliżej poznać Dźwigi i Podnośniki.

Pan Tomasz – opinia z Facebooka:

Polecam firmę za dobry kontakt z klientem i pracowników, którzy stają na wysokości zadania i pomagają klientowi wybrać najlepszą opcję.
Montaż oświetlenia przebiegł bez problemów. Podnosimy faktycznie podnosi poziom usług dźwigowych i podnośnikowych w okolicach Wawy.”

Pan Sebastian – opinia z Facebooka:

Profesjonalne doradztwo przy wyborze ładowarki teleskopowej, sprawy operator i korzystna cena. Duży plus za jakość sprzętu. Polecam!

Pan Roman – opinia z Google:

Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac. Na początku listopada wynająłem podnośnik koszowy z obsługą operatora, który zrealizował dla mnie demontaż oświetlenia na dużej wysokości, wymianę instalacji elektrycznej oraz montaż dużej planszy reklamowej na budynku. Fachowcy wysokiej klasy. Dziękuję za pomoc w wyborze odpowiedniej długości ramienia podnośnika oraz za poradę w kwestii wykorzystanych rozwiązań.”

Pan Marcin – opinia z Facebooka:

Firma na naprawdę wysokim poziomie. W pełni polecam. Dziękuję za sprawą realizację usług dźwigowych oraz pracę podnośnika na Woli.

Pan Tomasz – opinia z Google:

Z usług firmy Dźwigi i Podnośniki korzystałem wielokrotnie. „Podnosimy” dysponuje każdym rodzajem sprzętu: mają dźwigi, podnośniki i ładowarki teleskopowe. Wszystko w konkurencyjnych cenach. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej firmy dźwigowej!”

Pani Patrycja – opinia z Facebooka:

Serdeczne podziękowania dla firmy Dźwigi i Podnośniki za sprawny przebieg usług. Wynajęty podnośnik koszowy z obsługą operatora był strzałem w dziesiątkę, ponieważ montaż nowych okien przebiegł sprawnie, szybko i wzorowo. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy pana Dariusza i będę polecać znajomym, nie tylko w Warszawie.

Pan Adam – opinia z Facebooka:

„Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy. Dobry kontakt i można liczyć na pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania, by zrealizować prace szybko i nie ponosić nadmiernych kosztów, a to nie zdarza się często.”

Opinie o naszej firmie można znaleźć na naszej firmowej stronie na portalu Facebook: Opinie o Podnosimy.pl

a także w mapach Google: Opinie o Dźwigi i Podnośniki

Zachęcamy Państwa do współpracy oraz do pozostawienia swoich opinii dotyczących współpracy z naszą firmą.

podnośniki koszowe Warszawa

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top