+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Podnosimy.pl prawdziwym liderem w stolicy – opinia naszego klienta

Takie wiadomości czyta się z prawdziwą przyjemnością i życzylibyśmy sobie, aby tylko takie opinie dotyczące naszej firmy do nas trafiały. Dzięki recenzjom naszych klientów wiemy na co zwrócić większą uwagę, co możemy poprawić w naszej działalności czy co dopracowaliśmy do perfekcji.

Pani Agnieszka jest naszym klientem od kilku lat – korzysta głównie z podnośników koszowych, które świetnie sprawdzają się przy realizacji usług wysokościowych.

„Współpracuję z firmą Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.pl już od kilku lat. Poznaliśmy się przy okazji pierwszej wymiany billboardu reklamowego, który wisi na ścianie budynku mieszkalnego. Firmę polecili mi znajomi, wtedy jeszcze niewiele można było znaleźć informacji o firmie w Internecie. O bogatym doświadczeniu firmy słyszało się w branży wiele, a w ostatnich latach można zauważyć bardzo duży rozwój firmy, znacznie większą widoczność nie tylko w sieci, ale przede wszystkim na ulicach i placach budowlanych Warszawy.

Ostatnio wychodząc z Łazienek Królewskich mijałam na pasach dwa podnośniki koszowe opatrzone firmowym logo, innego dnia przechodząc obok Galerii Mokotów ponownie rzucił mi się w oczy dźwig z charakterystycznym logotypem. Choć stolica jest bardzo duża to w ostatnich tygodniach co najmniej kilkakrotnie miałam okazję zobaczyć maszyny dźwigowe lub podnośnikowe dobrze znanej mi firmy, która wyrosła na prawdziwego lidera w branży. Usługi wysokościowe realizowane za pomocą żurawi przy PGE Narodowym również o czymś świadczą – nie każdy może wznieść się na tak wysoki poziom.

Cieszę się, że to właśnie firma pana Dariusza zajmuje się zleceniami, z których przebiegu zawsze jestem w pełni zadowolona. Jeśli chodzi o wynajem podnośników koszowych w Warszawie to Podnosimy.pl gwarantuje niezawodność, bardzo dobre warunki cenowe i najlepsze maszyny, które miło spotkać na mieście – być może to dziwne, ale wywołują uśmiech na twarzy i skojarzenia z sympatyczną współpracą na wysokim poziomie.”

Dziękujemy za opinię i za wieloletnią współpracę.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby podzielić się z nami swoją opinią dotyczącą współpracy, przebiegu usług – zachęcamy do kontaktu.

Dźwigi i Podnośniki

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top