+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Podnośnik koszowy na Stadionie Narodowym

Stadion Narodowy w Warszawie jest największym obiektem sportowym w Polsce. Nasza firma miała już okazję wykonywać usługi podnośnikowe i dźwigowe na terenie PGE Areny, dlatego z tym większą przyjemnością podjęliśmy się realizacji kolejnych prac dla zarządcy tego wyjątkowego obiektu, na którym odbywają się najważniejsze imprezy sportowe i kulturalne w kraju.

Kilka dni temu nasz podnośnik koszowy o maksymalnej wysokości roboczej 28 metrów realizował swoje zadania wspierając pracowników wykonujących prace konserwacyjne. Dzięki zastosowaniu kosza osobowego na ramieniu z dużym zasięgiem, prace modernizacyjne i naprawcze przy ogromnych telebimach zawieszonych pod sufitem Stadionu Narodowego przebiegały sprawnie i bez najmniejszych problemów.

W związku z wysokością PGE Areny naturalnym wyborem był podnośnik koszowy 28 metrów, który dostarczyliśmy na teren realizacji usług wraz z obsługą profesjonalnego, doświadczonego operatora.

Nasze podnośniki koszowe i usługi podnośnikowe oferujemy w całym województwie mazowieckim. Nasza firma nie boi się również dużych zleceń i wyzwań w innych częściach Polski. Z przyjemnością podejmujemy się prac na obiektach sportowych czy innych obiektach, które charakteryzują się dużą wysokością, a więc wymagają zastosowania podnośnika koszowego czy żurawia bądź dźwigu o dużym zasięgu ramienia.

Chcąc wykorzystać wynajem podnośników w Warszawie i okolicach, wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić zakres i miejsce prac. Z pewnością nasi operatorzy pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które zagwarantuje zadowolenie, satysfakcję, a także przystępne warunki cenowe.

podnośnik koszowy Warszawa

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top