+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Prace konserwatorskie na wysokości z Podnosimy.pl!

Wszelkie prace konserwatorskie realizowane na dużych wysokościach to okazja idealna, by zatrudnić firmę, która oferuje usługi wysokościowe z wykorzystaniem takich maszyn jak podnośniki koszowe. Nasza firma bardzo często ma okazję pracować przy konserwacjach na wysokości zapewniając solidne podstawy i bezpieczeństwo w postaci nowoczesnych urządzeń z podnośnikiem.

Kilka tygodni temu mieliśmy przyjemność odwiedzić Marki i tam realizować zlecenie przy renowacjach w kościele. Do prac wykorzystano podnośnik koszowy o wysokości roboczej 30 metrów i udźwigu 280 kg, który pozwala na bezpieczną pracę trzech osób w koszu lub dwóch osób i ciężkiego osprzętu.

Remont kościoła, odmalowanie krzyży, usuwanie starych tynków czy nakładanie nowych z pomocą naszych precyzyjnych podnośników koszowych i wykwalifikowanych operatorów – szybko, sprawnie i bezpiecznie, na wysokim poziomie.

Realizując usługi podnośnikowe przy pracach konserwatorskich w kościele w Markach postawiliśmy, jak zawsze, na terminowość, solidność, doświadczenie operatorów i dobór najlepszych możliwych rozwiązań, by stanąć na wysokości zadania i oczekiwań naszego klienta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Podnośniki koszowe w Warszawie i całym województwie mazowieckim – tylko z Podnosimy.pl!

usługi podnośnikowe Warszawa

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top