+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Prace mobilnym żurawiem wieżowym SPIERINGS AT6 z 60m wysięgnikiem!

Zastosowanie mobilnych żurawi wieżowych zyskuje na popularności. Nasza firma może pochwalić się coraz większą liczbą zleceń, w których wykorzystywane są szerokie możliwości i niezliczone walory mobilnych żurawi marki SPIERINGS. Dziś chcielibyśmy krótko przedstawić Państwu jedno z ostatnich zleceń, w których klient mógł liczyć na znakomitą współpracę operatora z wielkogabarytową maszyną.

Prace realizowane były na terenie fabryki Kosmepol L’Oreal w Kaniach. Przed naszym operatorem postawiono nie lada wyzwanie – transport bardzo dużych zbiorników: m.in. w pierwszej kolejności wyciągnięcie ich z budynku przez jego dach, a następnie przeniesienie na zewnątrz oraz odpowiednie ich ustawienie. Zadanie wymagało dużej ostrożności oraz precyzji.

Dobierając urządzenia do realizacji tego zlecenia, nasz dyspozytor podjął decyzję o zastosowaniu mobilnego żurawia wieżowego, ponieważ usługi dźwigowe realizowane przy użyciu samochodowych żurawi wieżowych zapewnia znacznie lepszy widok oraz zdecydowanie lepszą kontrolę nad przenoszonym ładunkiem, niż w przypadku wyboru tradycyjnych żurawi samojezdnych.

Operator mobilnego żurawia wieżowego, siedząc w kabinie operatora na wysokości, ma doskonały ogląd sytuacji – tego co dzieje się z ładunkiem, widok na okolicę. Zapewnia to bezpieczniejszą i sprawniejszą pracę, większą precyzję, a także zdecydowanie lepszą kontrolę nad przebiegiem realizacji zlecenia.

Przy wykonywanych pracach na terenie fabryki w Kaniach, wynajem mobilnych żurawi wieżowych sprawdził się znakomicie. Zarówno klient, jak i nasza firma, możemy powiedzieć, że usługa została zrealizowana sprawnie i na wysokim poziomie.

Zapraszamy do korzystania z naszych mobilnych żurawi, które oferujemy przy usługach na terenie całego województwa mazowieckiego. W przypadku dużych zleceń oferujemy nasze mobilne żurawie wieżowe również w innych częściach Polski.

 

mobilny żuraw wieżowy

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top