+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Świąteczne zastosowanie dźwigów i podnośników koszowych

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie 2020. Tak naprawdę święta są tuż za rogiem! Choć ten rok dla wszystkich jest bardzo trudny, nadszedł czas na odrobinę radości, wypoczynku, spokoju i rodzinnej atmosfery. Choć zima w tym roku ponownie nie dopisała – dźwigi i podnośniki koszowe mają mnóstwo pracy do wykonania, zwłaszcza teraz, przed samymi świętami. Czy zastanawialiście się kiedyś co dźwigi i podnośniki koszowe mają wspólnego z Bożym Narodzeniem? Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o świątecznym zastosowaniu podnośników i dźwigów. Zachęcamy do lektury, a także do podejmowania współpracy w Warszawie, Łodzi, Radomiu, Lublinie i okolicach.

Dźwigi – zastosowanie w okresie świątecznym

W dużych miastach, głównie na rynkach, co roku ogromne choinki zachwycają swoim blaskiem, majestatem, rozmiarem i efektownymi ozdobami. Czy zastanawiali się Państwo jak można ustawić takie drzewko w centrum miasta? To właśnie tu pojawia się miejsce na profesjonalne usługi dźwigowe i dużą moc udźwigu oraz duży zasięg ramienia teleskopowego dźwigu. Ustawienie dużego drzewka, którego oczywiście nie można uszkodzić, wymaga ogromnej precyzji. Współpraca między dźwigiem a operatorem dźwigu musi przebiegać na najwyższym poziomie.

Choinki na Placu Zamkowym w Warszawie, a także w wielu innych miejscach stolicy (jak również w innych miastach), ustawiane są za pomocą dźwigów samojezdnych. W niektórych miejscach również za pomocą dźwigów z koszem osobowym wykonywane są prace dekoracyjne, czyli wieszanie lampek, światełek czy zdobienie choinek bombkami i łańcuchami.

Warto zauważyć, że do ustawiania dużych choinek należy zatrudniać firmy dźwigowe z dużym doświadczeniem. Operatorzy dźwigów, którzy nie mają doświadczenia w pracy z tak delikatnym ładunkiem, jak żywe drzewa i krzewy, mogą uszkodzić gałęzie, koronę czy pień drzewka. W przypadku dekoracyjnych drzewek, które mają się pięknie prezentować jako choinki w centrum miasta, nie może być mowy o najmniejszych uszkodzeniach.

Podnośniki koszowe – świąteczne zastosowanie

Głównym zadaniem dla podnośników koszowych i ich operatorów są prace wysokościowe związane z dekoracjami świątecznymi. Z poziomu kosza osobowego osadzonego na ramieniu podnośnika można bezpiecznie i sprawnie wieszać lampki świąteczne, łańcuchy, bombki i inne dekoracje na choince.

Na ulicach Warszawy, jak również innych miast, w okresie świątecznym można zobaczyć piękne iluminacje na ulicach. Mowa chociażby o ozdobach świątecznych mocowanych na latarniach ulicznych czy lampkach instalowanych na drzewach i krzewach. Bez pomocy podnośnika koszowego o dużym zasięgu ciężko byłoby w bezpieczny sposób przystroić ulice i nadać im magicznego klimatu pełnego kolorów.

Wielokrotnie mieliśmy okazję realizować usługi podnośnikowe wraz z profesjonalną obsługą operatorską m.in. na Nowym Świecie czy na Placu Teatralnym w Warszawie, gdzie uczestniczyliśmy w rozwieszaniu świątecznych iluminacji. Tego typu zlecenia należą do naszych ulubionych, w które wkładamy najwięcej serca i z których czerpiemy najwięcej przyjemności. Warto się postarać, by później, podczas świątecznych spacerów móc zobaczyć uśmiechnięte twarze mieszkańców, którzy zachwycają się pięknem bożonarodzeniowych ozdób, choinek i światełek.

W tym roku również udostępnialiśmy nasze dźwigi i podnośniki koszowe do realizacji zleceń związanych z nadchodzącymi świętami. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj doceni nasze starania związane z tworzeniem świątecznego klimatu i że mieszkańcy Warszawy i okolic znajdą pod swoimi choinkami wiele pięknych prezentów!

Wynajem dźwigów i podnośników koszowych w Warszawie

Niezależnie od pory roku i zadań do wykonania, jesteśmy gotowi do pracy i realizacji nawet najbardziej wymagających wyzwań. Flota naszych dźwigów i podnośników koszowych z roku na rok powiększa się i staje się coraz bardziej nowoczesna. Nasi operatorzy dźwigów i podnośników podnoszą swoje kwalifikacje i powiększają swoje doświadczenie, by realizować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podnośnikami koszowymi o zasięgu do 62 metrów. Oferujemy najnowsze modele o różnych parametrach technicznych, a więc z łatwością możemy dobrać odpowiedni podnośnik z koszem osobowym do zrealizowania danego zlecenia. Niezależnie czy będzie to usuwanie śniegu z dachów, wieszanie świątecznych ozdób na latarniach ulicznych, przycinanie drzew i krzewów czy budowlane prace wykończeniowe – nasze zwyżki spiszą się doskonale.

Warto również sprawdzić naszą flotę dźwigów samojezdnych i samochodowych, a także mobilnych żurawi wieżowych, które są coraz częściej wykorzystywane przez naszych klientów i zleceniodawców. Nasi dyspozytorzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania, dzięki którym każde zadanie, czy to ustawianie ogromnej choinki czy montaż budowlanego żurawia wieżowego, przebiegną bez najmniejszych trudności.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tym świątecznym czasie, by stabilnie zainstalować ogromną choinkę, przystroić ją, zadbać o świąteczne oświetlenie Państwa ogrodu czy budynku – zachęcamy do współpracy. Jesteśmy gotowi, by wprowadzić odrobinę świątecznego klimatu w Warszwie i w okolicach za pomocą pięknych świątecznych ozdób wieszanych na wysokościach. Nasze dźwigi i podnośniki z przyjemnością przyczynią się do tego, by w tym trudnym (z powodu koronawirusa) dla wszystkich okresie, zadbać o trochę magii i pozytywnej energii.

 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top