wynajem@podnosimy.pl

Usługi dźwigowe realizowane w Józefowie

Spis treści

Usługi dźwigowe realizowane dla klientów indywidualnych to duża część prac wykonywanych przez naszą firmę. Bardzo często wykonujemy prace dźwigiem samojezdnym czy pojazdem typu HDS w budownictwie jednorodzinnym. Tym razem do realizacji zadania oddelegowaliśmy żurawia samojezdnego klasy 100 ton. Co tak duży dźwig miał do zrobienia przy niewielkim domu w Józefowie?

Opis zadania do wykonania

Do naszej firmy zgłosił się klient, który postawił przed nami pozornie bardzo proste zadanie – przeniesienie basenu z samochodu dostawczego na teren przydomowego podwórka. Następnie należało basen osadzić w przygotowanym do tego dole. Nic skomplikowanego? Teoretycznie powinna to być tzw. “bułka z masłem”, jednak trudność polegała na tym, że basen należało przenieść ponad wysokimi drzewami. Dodatkowo należało to wykonać w taki sposób, by nie uszkodzić drzew. Sam basen ważył zaledwie 500 kg, natomias odległość, na jaką należało przenieść ładunek to około 35 metrów ponad drzwami i domem.

Dobór dźwigu

Aby precyzyjnie wykonać postawione przed nami zadanie, zdecydowaliśmy się powierzyć je doświadczonemu operatorowi i żurawiowi samojezdnemu klasy 100 ton. To pojazd, który charakteryzuje się dużą wysokością roboczą – 50 metrów teleskopu podstawowego, który może być wspierany przez dodatkowy bocian. Pozwala to na zwiększenie zasięgu aż do 83 metrów. Jednak w tym przypadku angażowanie dodatkowego bociana nie było konieczne.

Nasz dźwig samochodowy TEREX-DEMAG AC100/5 poradził sobie znakomicie. Dzięki bardzo dobrej współpracy maszyny z operatorem – usługi dźwigowe w Józefowie zostały zrealizowane bezproblemowo. Żadne z drzew nie ucierpiało podczas akcji transportu basenu ponad konarami drzew. To dla nas bardzo ważne, ponieważ jesteśmy zwolennikami dbania o przyrodę, dlatego zawsze staramy się odpowiednio zabezpieczyć przyrodę w otoczeniu, w którym realizujemy nasze usługi.

Pełna galeria zdjęć z realizacji zlecenia dostępna tutaj.

Wynajem dźwigów w Warszawie, Józefowie i okolicach

Oferowane przez nas dźwigi i żurawie samochodowe są gotowe do pracy i realizacji nowych zleceń. Chętnie podejmujemy współpracę z nowymi klientami i jesteśmy otwarci na nawet najtrudniejsze zlecenia. Zawsze dobieramy nasze dźwigi w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo, sprawny przebieg prac oraz przystępną cenę dla naszego kontrahenta.

Realizujemy usługi w Warszawie, Radomiu, Józefowie, Pruszkowie, Piasecznie i w całym województwie mazowieckim. Aby skorzystać z naszych usług na Mazowszu – warto się z nami skontaktować.

Usługi dźwigiem w innych lokalizacjach

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów – działamy również w innych lokalizacjach, a już wkrótce otworzymy nasze oddziały w nowych miastach oferując:

Jesteśmy do dyspozycji w powyższych miastach, jak również z przyjemnością zrealizujemy usługi we Włocławku, Sierpcu, Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Świdniku i okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy do współpracy.

Podnosimy prawie wszystko!

transport basenu Józefów

Usługi dźwigowe

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top