+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Usługi podnośnikowe w Starachowicach

Nasze podnośniki koszowe to nowoczesne maszyny, które są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem i z największymi wyzwaniami nie tylko w branży budowlanej. Dobra opinia o pracy naszych operatorów podnośników budowlanych wybiega poza granice Warszawy, a nawet poza granice Mazowsza, dzięki czemu coraz częściej otrzymujemy zlecenia z innych części Polski. Niedawno mieliśmy okazję zrealizować usługi podnośnikowe dla klienta ze Starachowic, który powierzył nam zadanie wymagające precyzji, doświadczenia i oczywiście odpowiedniego sprzętu.

Do zadania na terenie Starachowic oddelegowano podnośnik koszowy WUMAG WT 620 o maksymalnej wysokości roboczej 62 metry, maksymalnym udźwigu kosza 360 kg i wysięgu bocznym 32 metry przy maksymalnym udźwigu kosza. Oczywiście do pojazdu przydzielono również doświadczonego operatora, wyposażonego w radiotelefony do kontaktu na placu realizacji usługi. Zadaniem dla podnośnika koszowego i naszego pracownika była pomoc w montażu napisów na ścianie budynku. Wyposażenie w radiotelefony operatora podnośnika i pracowników realizujących swoje zadania w koszu było niezbędne, by prace mogły przebiegać sprawnie i bez zakłóceń, ponieważ jak widać na poniższym zdjęciu – kosz podnośnika znajdował się poza widocznością z siedzenia operatora maszyny.

Prace przebiegały sprawnie i zgodnie z planem. Dzięki doświadczeniu operatora i zastosowaniu doskonale dobranego podnośnika mogliśmy wykonać usługi podnośnikowe z należytą starannością i zgodnie z zaplanowanym czasem realizacji prac. Zyskaliśmy zadowolonego klienta, a nasz zleceniodawca może cieszyć się wzorowo zainstalowanym napisem na wysokim budynku.

Aby skorzystać z najnowocześniejszych podnośników koszowych w Warszawie i w całym województwie mazowieckim – wystarczy skontaktować się z naszym dyspozytorem, który po przeprowadzeniu rozmowy i uzyskaniu szczegółowych informacji, pomoże dobrać najlepszy sprzęt, ustalić termin realizacji prac i dopiąć wszelkie szczegóły.

Nasze podnośniki koszowe są gotowe do pracy przez cały rok, przy różnego rodzaju zleceniach i wyzwaniach. Z przyjemnością wykonamy prace podnośnikowe w Państwa mieście i zapewnimy najwyższą jakość usług oraz obsługę przez wykwalifikowanego, doświadczonego operatora, który zadba o terminowość, profesjonalizm i wzorową realizację.

Zachęcamy do kontaktu i nawiązywania współpracy!

podnośnik koszowy

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top