+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Wodowanie barki – Kopalnia Skarboszewo

Nie od dziś mówimy, że Podnosimy.pl nie boi się żadnych wyzwań i z przyjemnością podejmuje się realizacji nieszablonowych zleceń. Potwierdzeniem tego może być usługa, którą realizowaliśmy na początku lipca w miejscowości Skarboszewo, w której znajduje się kopalnia. To właśnie tam nasza firma realizowała zadanie polegające na wyciągnięciu i zwodowaniu dwóch barek ważących 30 i 50 ton.

Do realizacji tego zadania idealnie nadawał się żuraw samochodowy klasy 200 ton TEREX DEMAG AC200, jeden z największych dźwigów w naszej ofercie. W związku z ciężarem barek, niezbędne było zastosowanie trawersu 70 ton, który również posiadamy w naszej ofercie wynajmu. Ten dodatkowy osprzęt znakomicie nadaje się do wykorzystania przy pracach z takimi ciężarami i z wielkogabarytowymi przedmiotami, którym należy zapewnić odpowiednią stabilizację i wyważenie podczas transportu pionowego czy poziomego.

Proces wodowania przebiegł sprawnie i bez problemów, ponieważ zastosowano najwyższy stopień ostrożności i najlepsze możliwe rozwiązania. Żuraw samochodowy TEREX DEMAG sprawdził się doskonale – przy takim rodzaju transportu do przeniesienia wybór nie mógł być inny! Na uwagę zasługuje również fakt bardzo dobrej postawy operatora, który dzięki swojemu doświadczeniu był w stanie zrealizować zadanie na wysokim poziomie, przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa i precyzji.

Przy pracy z ogromnymi ciężarami zachowanie wszelkich zasad bhp, dbałość o bezpieczeństwo i najwyższa uwaga oraz ostrożność są bardzo ważne. Najmniejszy błąd może wiele kosztować, nawet zakończyć się tragicznie. Właśnie dlatego dobór odpowiednich maszyn i rozwiązań jest tak ważny i trzeba poświęcić im odpowiednią ilość czasu.

Jeżeli mają Państwo jakąś barkę do przeniesienia lub innego rodzaju niestandardowy ładunek do transportu – zapraszamy do współpracy. Z największą przyjemnością zrealizujemy usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach. Nasze dźwigi i żurawie są gotowe do pracy!

 

żuraw samojezdny Warszawa

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top