+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Wymiana bannera reklamowego – bezpiecznie z podnośnikiem koszowym

Usługi podnośnikowe w Warszawie poszukiwane są każdego dnia, ponieważ zastosowanie podnośników koszowych jest bardzo szerokie. Najczęściej współpracujemy z dużymi firmami, które chcą wykorzystać podnośniki do pracy przy wysokich budynkach, siedzibach, biurowcach. Podobnie było przy zleceniu, które mieliśmy okazję realizować w połowie lutego.

Zadaniem do wykonania była wymiana bannera reklamowego na budynku Canal+. Siedziba sieci telewizyjnej to okazały, wysoki budynek. Do realizacji zlecenia najbardziej odpowiednim podnośnikiem był podnośnik koszowy WUMAG WT425, o wysokości roboczej 42,5 metra i udźwigu w koszu 280 kilogramów. Cechą charakterystyczną tego modelu jest kosz osobowy o szerokości aż 3,5 metra. Zastosowanie tak szerokiego kosza umożliwia swobodniejsze działania pracownika, szybszą i bezproblemową realizację usług. Wielkogabarytowy banner reklamowy został sprawnie zawieszony.

Wynajem podnośników koszowych w Warszawie często związany jest z montażem, demontażem czy wymianą elementów reklamowych. Zawieszenie bannera, zmiana neonu czy wyklejanie billboardów reklamowych, ich montaż czy modernizacja, przebiegają sprawniej i szybciej, gdy pracownik może skorzystać z bezpiecznego kosza osobowego podnoszonego na odpowiednią wysokość. Przy zastosowaniu szerokiego kosza, jak w podnośniku WUMAG WT425, osoba realizująca pracę ma większy zasięg bez potrzeby przesuwania kosza co metr czy półtora metra. To zwiększa tempo i wygodę pracy.

Aby wynająć nasze podnośniki koszowe, które można zatrudnić przy wymianie bannerów reklamowych czy wszelkich innych pracach na wysokościach, zapraszamy do kontaktu i przedstawienia szczegółów zlecenia. Z pewnością będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązania i atrakcyjne warunki finansowe.

Nasze podnośniki koszowe są gotowe do pracy w Warszawie, Pruszkowie, Piasecznie i okolicach. Obsługujemy całe Mazowsze!

podnośniki koszowe

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top