+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych coraz bardziej popularny!

Usługi dźwigowe realizowane za pomocą mobilnych żurawi wieżowych zyskują coraz większe zainteresowanie w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Inwestując w mobilne żurawie wieżowe przeczuwaliśmy, że będzie to doskonały krok związany z rozwojem firmy, a także z zapewnieniem klientom wyższego poziomu usług i sprawniejszej współpracy.

Odkąd wprowadziliśmy do naszej oferty żurawie wieżowe na podwoziu samochodowym, praktycznie każdego dnia otrzymujemy co najmniej kilka telefonów z prośbą o udzielenie bliższych informacji, z zapytaniami o wolne terminy czy o koszt wynajęcia takiej maszyny wraz z obsługą operatorską. Coraz więcej firm, które zajmują się budową nowych obiektów budowlanych czy firm, które chcą zlecić transport wielkogabarytowych elementów na duże wysokości, decyduje się zatrudnić do pracy mobilne dźwigi wieżowe doceniając ich szeroki wachlarz zalet i mocnych stron.

W ostatnim czasie nasze mobilne żurawie wieżowe wykonywały swoje prace nie tylko na placach budowy, ale również np. przy podawaniu klimatyzatorów o wadze 1500 kg na dużą wysokość przy centrum handlowym Atrium Promenada. Dzięki zastosowaniu mobilnego żurawia wieżowego o dużej zwrotności, prace przebiegły bezproblemowo, zdecydowanie sprawniej, niż przy wykorzystaniu innego modelu.

Zastosowanie ruchomych żurawi wieżowych posiada bardzo mocny argument, jakim jest brak konieczności pracy dodatkowych osób. Wystarczy tylko jeden operator, który zajmuje się transportem maszyny, jej przygotowaniem do pracy, a także obsługą. Nie są potrzebne również dodatkowe pojazdy, które zajmują się przewiezieniem przeciwwag dla dźwigu. Taki żuraw jest całkowicie samowystarczalny, świetnie sprawdza się przy realizacji różnego rodzaju prac z dużymi ciężarami i dużymi wysokościami, a przy tym jest w stanie zrealizować nawet kilka zleceń jednego dnia.

Dzięki bardzo długiemu ramieniu wysięgnika, przetransportowanie klimatyzatorów na dach budynku i ustawienie ich w odpowiednim miejscu, nie stanowiło żadnej trudności. Żuraw mógł wykonać swoją pracę po 30 minutach od momentu przyjazdu na miejsce realizacji zlecenia. Bez możliwości zastosowania mobilnego żurawia wieżowego, konieczne byłoby zastosowanie co najmniej dwóch innych maszyn – do transportu pionowego (na dach centrum handlowego) i do transportu poziomego (już na dachu, by przenieść w odpowiednie miejsce).

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych realizujemy nie tylko w Warszawie, ale również w Pruszkowie, Piasecznie, w całym województwie mazowieckim. Zapraszamy do podejmowania współpracy i do wykorzystywania szerokiej palety mocnych stron tego typu dźwigów, które mogą pracować w każdym środowisku pracy, podnosić naprawdę bardzo duże ciężary i gwarantować sprawny przebieg swoich działań.

wynajem mobilnych żurawi wieżowych

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top