+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Żuraw gąsienicowy SENNEBOGEN o wszechstronnym zastosowaniu

70-tonowy żuraw gąsienicowy SENNEBOGEN 670 serii E poszerza ofertę producenta o dźwig do zadań ciężkich. Jest to maszyna, która z powodzeniem może być wykorzystywana do wielu zastosowań. Dodatkowym atutem jest łatwość w transporcie oraz opcjonalna ruchoma kabina operatora. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu nowy model, który w przyszłości być może zasili nasz park maszynowy.

SENNEBOGEN 670 HD – wszechstronny żuraw gąsienicowy

Żurawie na gąsienicach SENNEBOGEN 670 HD z serii E zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności wykorzystania. Dzięki nim możliwe jest wykonanie wielu prac określonych w projekcie za pomocą jednej maszyny.

Producent oferuje użytkownikom trzy wersje silnika:

  • 298 kW w wariancie Stage III A,
  • 261 kW w wariancie Stage V,
  • 321 kW w wariancie Stage V.

Bez względu na moc silnika maksymalne obciążenie robocze wynosi 70 ton.

SENNEBOGEN 670 HD to wszechstronny dźwig gąsienicowy. Jego solidna konstrukcja została wyposażona w wydajny układ hydrauliczny z wieloma obwodami. Na uwagę zasługuje również efektywny napęd mechanizmu obrotu. Dzięki temu żuraw gąsienicowy jest zwrotny i wytrzymały. Może być z powodzeniem wykorzystywany do wykonywania specjalistycznych prac wykopowych.

Membranowe chwytaki o pojemności łyżki do 2,5 metrów sześciennych pozwalają na wykonanie prac z taką samą dokładnością, jak za pomocą hydraulicznych maszyn rurociągowych wyposażonych w chwytaki linowe przeznaczone do prac wiertniczych lub specjalistycznych prac fundamentowych.

Wyposażenie SENNEBOGEN 670 HD

SENNEBOGEN 670 HD może być wyposażony w chwytak ciągnący lub dwułupinowy. Dzięki dwóm 16-tonowym wyciągarkom swobodnego opadania możliwe jest zapewnienie odpowiedniej siły ciągnącej. Opcjonalnie wciągarki mogą występować w wariancie ciężkim – o maksymalnym udźwigu 20 ton. Maksymalna długość wysięgnika głównego wynosi 56,9 metra. Kompaktowe rozmiar sprawiają, że maszyna może być łatwo transportowana.

Dźwigi na gąsienicach SENNEBOGEN 670 HD mogą być dodatkowo wyposażone w wysięgnik pomocniczy lub wysięgnik typu bocian. Żuraw z powodzeniem może być wykorzystywany do przenoszenia ładunków. Podstawowe wyposażenie sprawdza się w różnorodnych sytuacjach – w inżynierii wodnej, górnictwie czy też specjalistycznych pracach ziemnych.

Kompaktowy żuraw gąsienicowy do ograniczonych przestrzeni

SENNEBOGEN 670 z serii E jako dźwig gąsienicowy może być z powodzeniem wykorzystywany w ciasnych przestrzeniach oraz ograniczonych powierzchniowo placach budowy. Maszyna w krótkim czasie jest gotowa do pracy. Za stabilność działań oraz bezpieczny postój odpowiada teleskopowe podwozie gąsienicowe na podkładach o grubości 700 mm.

Na uwagę zasługują kompaktowe rozmiary maszyny. Po całkowitym złożeniu podwozia gąsienicowego szerokość żurawia wynosi jedynie 3 metry. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze na transporcie pomiędzy różnymi placami budowy. Z kolei łatwy montaż ładunku to oszczędność czasu.

Dźwig gąsienicowy SONNEBOGEN 670 został wyposażony w kabinę typu Maxcab. Zapewnia ona komfortowe środowisko pracy. Opcjonalnie kokpit może być dopasowany do poniesienia o 2,7 metra lub też nachylenia o 15 stopni. Dzięki temu operator może lepiej widzieć nie tylko poszczególne części osprzętu maszyny, ale także całe środowisko pracy.

Model zapowiada się znakomicie, dlatego nie wykluczamy, że w przyszłości wzbogacimy flotę naszych maszyn o ten nowoczesny dźwig gąsienicowy o szerokim zastosowaniu. Z pewnością byłoby to doskonałe uzupełnienie dla naszych pojazdów, które realizują usługi dźwigowe dla naszych zleceniodawców w Warszawie i okolicach.

Nasze dźwigi samochodowe, dźwigi wieżowe mobilne i żurawie wieżowe są gotowe do zrealizowania wszelkiego rodzaju zleceń, nawet tych najtrudniejszych, z którymi konkurencyjne firmy mogłyby sobie nie poradzić. Zapraszamy do kontaktu – nasz dyspozytor z pewnością pomoże dobrać odpowiedni dźwig lub żuraw, który bezproblemowo poradzi sobie z wykonaniem zadania.

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top